اهمیت پیاده سازی موفق ایزوگام - پاسارگاد عایق پارس | ایزوگام | قیمت روز ایزوگام‌

اهمیت پیاده سازی موفق ایزوگام

اهمیت ایزوگام

admin

۸ بهمن, ۱۳۹۹
v
0 نظر ثبت شده است
ایزوگام | پاسارگاد عایق پارس | خرید ایزوگام | قیمت ایزوگام | کارخانه ایزوگام | نمایندگی کارخانه ایزوگام

پیاده سازی موفق ایزوگام برای ساختمان ها و سازه های تجاری بسیار مهم است. اگر ایزوگام را به صورت حساب شده و با آینده نگری پیاده سازی کنیم می توان مشکلات احتمالی که در آینده رخ می دهد را به راحتی و با کمترین هزینه برطرف نمود.

پاسارگاد عایق پارس – در حالی که کلمه “ایزوگام” به طور معمول به پوشش دیواره های سازه ها و ساختمان ها اشاره دارد، اما پیمانکارانی هم هستند که با خشک نگه داشتن زیرزمین ها امرار معاش می کنند. آن ها می فهمند که یک سیستم ایزوگام که به صورت حساب شده پیاده شده است چیزی بیشتر از یک محافظ معمولی برای آن سازه و بنا عمل خواهد کرد.

پروژه ایزوگام کاری می خواهد یک سقف تجاری یا یک زیرزمین ساختمان مسکونی باشد٬ کلید دور نگه داشتن آب تنها در یک محصول و کیفیت آن خلاصه نمی شود. بلکه ترکیبی است از کیفیت ایزوگام٬ نوع زیرسازی و محوطه سازی و مهارت کسی که آن را نصب می کند. همه این موارد باید مانند چرخ دنده های یک ساعت به خوبی در کنار هم عمل کنند تا نتیجه کار مورد تایید باشد.

ایزوگام زیرزمین

علاوه بر این، این سیستم (پیاده سازی موفق ایزوگام) باید با در نظر گرفتن آب و هوا، اندازه ساختمان و مصالح ساختمانی مورد استفاده طراحی شود. تنها با در نظر گرفتن ایزوگام به عنوان یک سیستم می توان صرفه جویی های بسیاری نمود و برای تعمیر و نگه داری آن هم راه حل های کم هزینه ای هم پیدا کرد.

با در نظر گرفتن ایزوگام به عنوان یک سیستم، می توان دلیل اصلی مشکلات احتمالی نفوذ آب را در آینده شناسایی کرد و مقرون به صرفه ترین راه حل را برای حل آن اتخاذ نمود.

بسیاری از سازندگان شخصی و پیمان کاران با تجربه از این روش و روش های جدیدتر برای پیاده سازی ایزوگام بر روی بنای خود استفاده می کنند. چرا که در هزینه نهایی و کل هم تاثیر به سزایی دارد و از آن می کاهد.

منبع: Waterproofmag

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع عایق های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ می باشد

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

با شماره 09121125649 تماس بگیرید
این را به اشتراک بگذارید