ایزوگام؛ راه حلی برای جلوگیری از پوسیدگی - پاسارگاد عایق پارس | ایزوگام | قیمت روز ایزوگام‌

ایزوگام؛ راه حلی برای جلوگیری از پوسیدگی

admin

۱۹ بهمن, ۱۳۹۹
v
0 نظر ثبت شده است
ایزوگام | پاسارگاد عایق پارس | خرید ایزوگام | قیمت ایزوگام | کارخانه ایزوگام | نمایندگی کارخانه ایزوگام

در بسیاری از نقاط که آب و هوا رطوبت دارد لوازم و تجهیزات خانگی که در هوای آزاد قرار دارند دچار زنگ زدگی می‌ شوند. هر چه هم که به دریا نزدیک تر باشید (مانند شمال و جنوب کشور خودمان) این احتمال زنگ زدگی بیشتر و سریع تر است.

پاسارگاد عایق پارس – زنگ زدگی می تواند مشکلی جزئی باشد. اما از طرف دیگر می تواند منجر به بروز عوارض جدی در استحکام سازه و حتی باعث به وجود آمدن مشکلات سلامتی در ساکنان آن شود.

زنگ زدگی چگونه رخ می دهد

زنگ زدن یک ترکیب شایع است و هنگامی ایجاد می شود که آهن و اکسیژن در حضور رطوبت نسبت به یکدیگر واکنش نشان دهند و معمولاً به صورت پوسته های مایل به قرمز روی سطوح فلزی دیده می شود. گرچه منحصراً این رنگی نیست.

همچنین زنگ زدگی در مواردی که آهن با کلرید در زیر آب واکنش می دهد می تواند سبز باشد. به طور کلی با گذشت زمان، سطح اشیا و سازه ها زنگ می زند. و در نهایت در صورت عدم تعمیر کل سازه از هم پاشیده و کاملاً متلاشی می شود.

فرآیند زنگ زدن ممکن است مدتی طول بکشد تا به شدت خطرناک شود، اما برخی از فرآیندها می توانند باعث افزایش سرعت مانند قرار گرفتن در معرض زیاد آب و نمک شوند.

به همین دلیل ضروری است که هرچه زودتر شاخص های زنگ زدگی را شناسایی و پیشگیری یا نسبت به تعمیر آنها اقدام کنید تا هزینه خسارات و خطرات به حداقل برسد.

سقف زنگ زده

ایزوگام برای جلوگیری از زنگ زدن

برخی از روش های معمول برای جلوگیری از زنگ زدگی تمیز و خشک نگه داشتن سطوح فلزی، کنترل شیارهای موجود، استفاده از پوشش های محافظ خوب، استفاده از فولاد ضد زنگ یا فلز گالوانیزه و مهمتر از همه ایزوگام است.

که به طور مرتب هر منطقه ای را که در ساختمان شما مستعد زنگ زدگی است بررسی کنید. پیدا کردن هر مشکلی در همان ابتدا به شما کمک می کند تا یک راه حل موثر و ارزان قیمت تر برای آن پیدا کنید.

بهترین راه برای جلوگیری یا کاهش احتمال زنگ زدگی ایزوگام کردن فلزات مستعد زنگ زدن است. ایزوگام از محیط سازه و ساختمان شما در برابر زنگ زدگی محافظت می کند، و به عنوان یک لایه ضد آب اضافی بین فلزات و هرگونه رطوبت و اکسیژن عمل می کند.

منبع: Titanwaterproofing

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع عایق های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ می باشد

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

با شماره 09121125649 تماس بگیرید
این را به اشتراک بگذارید