اهمیت ایزوگام خوب برای سقف - پاسارگاد عایق پارس | ایزوگام | قیمت روز ایزوگام‌

اهمیت ایزوگام خوب برای سقف

اهمیت ایزوگام خوب

admin

۱۲ بهمن, ۱۳۹۹
v
0 نظر ثبت شده است
ایزوگام | پاسارگاد عایق پارس | خرید ایزوگام | نمایندگی ایزوگام | نمایندگی کارخانه ایزوگام

ضد آب بودن سقف و در کل سازه ساختمان احتمالا یکی از مهم ترین فرایندها در مورد هر پروژه ساختمانی است. اهمیت ایزوگام خوب برای ساختمان باعث افزایش آسیب ناپذیری بنا در برابر باران، رطوبت و نشت می‌گردد.

پاسارگاد عایق پارس – همان طور که احتمالاً می دانید، آسیب پذیری سقف می تواند منجر به نشت آب در ساختمان شود و در نتیجه مشکلات داخلی بیشتری ایجاد گردد. در این مقاله، ما در مورد این که چرا شما برای مقابله با نفوذ آب به ایزوگام مرغوب نیاز دارید، بحث خواهیم کرد.

خسارت ناشی از نفوذ آب

روش های ضعیف و ناکارآمد نصب ایزوگام در نهایت منجر به نفوذ‌ آب به داخل سازه و آسیب شدید به کل ساختمان می شود. این امر بر ساختار کلی ساختمان و همچنین شرایط زندگی تأثیر خواهد گذاشت. رطوبت به دلیل نفوذ به فضای داخلی ساختمان و ایجاد خسارت زیاد مشهور است. این اتفاق می تواند منجر به ترک خوردن دیوارها و تغییر رنگ دیوار شود.

مزایا در آینده

ساختمانی با ایزوگام خوب (در واقع اهمیت ایزوگام خوب) در برابر تمام تأثیرات منفی ناشی از نفوذ آب مقاوم خواهد بود. ساختمانی که آسیب حداقلی ببیند مدت طولانی دوام خواهد آورد و فضای راحت و مطمئنی را برای کار و زندگی در کل دوران خود فراهم می کند.

توجیه اقتصادی

یکی دیگر از مزایای بزرگ و طولانی مدت ایزوگام بودن سقف، جلوگیری از هزینه اضافی است. گرچه ممکن است به دلیل هزینه اولیه تردد ایجاد شود، اما ایزوگام با کیفیت بالا بدون شک نتیجه دلخواه شما را خواهد داشت. اگر ساختمان شما به طور تصادفی قربانی صدمه با آب شود و قسمت های مختلف آن شروع به خراب شدن کند، تعمیر آن برای شما هزینه زیادی خواهد داشت و بسیار وقت گیر است.

مشکلات سلامتی

ساختمان های آسیب دیده از آب می توانند منجر به برخی مشکلات جدی بهداشتی و سلامتی برای کسانی که در آنجا کار یا زندگی می کنند شوند. کپک ها صورت وجود رطوبت به راحتی رشد می کنند و منجر به انتشار باکتری های مضر می شوند. در صورت استنشاق٬ این باکتری ها می تواند بسیار خطرناک باشند. علاوه بر این مشکلات سلامتی، بویی که کپک ها تولید می کنند بسیار ناخوشایند است و شرایط بدی را ایجاد می کند.

منبع: Titanwaterproofing

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع عایق های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ می باشد

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

با شماره 09121125649 تماس بگیرید
این را به اشتراک بگذارید