درباره اورابام

صنعت ایزوگام

ایزوگام خوب به شما در خانه آرامش خاطر می دهد

آسیب های وارده ناشی از آب (طوفان و سیل) می تواند هزینه زا  بوده و نیاز به تعمیرات سنگین داشته باشد. اما با استفاده از ایزوگام مناطق خاص خانه مانند سقف، بالكن، حمام و موارد دیگر می توان از همه…

Pasargad

26 آوریل 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

آسیب های وارده ناشی از آب (طوفان و سیل) می تواند هزینه زا  بوده و نیاز به تعمیرات سنگین داشته باشد. اما با استفاده از ایزوگام مناطق خاص خانه مانند سقف، بالكن، حمام و موارد دیگر می توان از همه این موارد جلوگیری كرد.

پاسارگاد عایق پارس – زیرا خانه هرکس جنبه مهمی از زندگی اوست، بنابراین هرگونه آسیبی به آن می تواند یک دردسر بزرگ باشد. در این مقاله، در مورد مزایای ایزوگام بودن خانه صحبت می کنیم.

ایمنی

یکی از مهمترین جنبه های خانه های ما تأمین ایمنی و امنیت آن است. ما قطعاً نمی خواهیم در این زمینه کم کاری شود. با استفاده از ایزوگام، خیالتان راحت است که می دانید آب باران به آن نفوذ نمی کند و نمی تواند خسارت اساسی به آن وارد کند.

مقرون به صرفه

با انتخاب عایق رطوبتی حرفه ای، از ضمانت و محافظتی که شایسته آن هستید برخوردار می شوید. این کار در طولانی مدت با جلوگیری از وارد آمدن آسیب جدی، در هزینه های شما صرفه جویی می کند. همچنین ارزش خانه شما را بالا می برد.

آرامش خاطر

مهم است که خانه شما پناهگاه شما باشد. با دانستن اینکه خانه شما کاملاً از آسیب ساختاری یا رشد کپک ناشی از آب در امان است، آرامشی را که سزاوار آن هستید، به دست آورید.

ما خاطرات زیادی در خانه خود داریم – عکس، اسناد، مبلمان یا سایر موارد. آخرین چیزی که می خواهیم این است که اتفاقی برای آنها بیافتد!

عایق رطوبتی یکی از خطرات احتمالی را که می تواند هزینه گرانی برای شما به همراه باشد از بین می برد. پس در استفاده از آن جدی باشید و آن را جدی بگیرید. از طرف دیگر این کار را به تیم و افراد حرفه ای واگذار کنید.

در مجموع بهتر است اطمینان حاصل کنید که خانه شما در برابر حوادث یا خسارات ناشی از آب محافظت شده است.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *