درباره اورابام

ضمانت برای ایزوگام

برای ایزوگام خود ضمانت دهید

ضمانت برای ایزوگام می توانند هم برای صاحب پروژه و هم برای کسی که می خواهد آن را نصب کند دردسرساز باشد٬ پس باید موارد مختلفی را در نظر گرفت. پاسارگاد عایق پارس – در این زمینه موارد متعددی مانند…

Pasargad

19 نوامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

ضمانت برای ایزوگام می توانند هم برای صاحب پروژه و هم برای کسی که می خواهد آن را نصب کند دردسرساز باشد٬ پس باید موارد مختلفی را در نظر گرفت.

پاسارگاد عایق پارس – در این زمینه موارد متعددی مانند ضمانت نامه های ارائه شده برای محصول توسط سازنده، ضمانت عملکرد محصول نصب شده توسط نصب کننده و دیگر شرایط قانونی وجود دارد. اغلب اوقات، تنها چیزی که در نظر گرفته می شود مدت ضمانت ارائه شده برای ضمانت نامه است – که ممکن است کم اهمیت ترین قسمت باشد. اگرچه ضمانت می تواند بسیار سودمند باشد، اما زیرزمین یا سقف بدون مشکل را تضمین نمی کند.

پیمانکاران و کسانی که محصولی را برای استفاده معرفی می کنند باید ضمانت کالایی را که توصیه می کنند درک کرده و بتوانند آنها را از جمله شرایط، محدودیت ها و نوع پوشش برای مشتریان توضیح دهند.

ضمانت برای ایزوگام چیزی بیشتر از آن نیست که بتواند به مشتری تضمین کند که محصول خریداری شده (و احتمالاً نصب آن) قرار است طبق استانداردهای مورد بحث در هنگام خرید پیش رود. بنابراین، یک ضمانت نامه خوب باید این وعده را با شرایطی ارائه دهد تا در صورت نقص داشتن محصول هنگام خرید (یا در زمان نصب) وضعیت را برطرف کند و خریدار را راضی نماید.

پس از درک این موضوع، بدیهی می شود که مدت زمان پوشش ضمانت نامه دیگر مهم ترین جنبه ضمانت نخواهد بود، بلکه فقط بخشی از یک توافق نامه کلی است. نکته اصلی این است که مبنای خرید فقط بر اساس ضمانت نامه، عملی فاجعه بار است. توصیه می کنیم که شرکتی مناسب را با بهترین راه حل ها استخدام کنید تا ببینید که همه موارد دیگر خود به خود سر جایش قرار می گیرند. در نظر گرفتن موارد بالا می تواند از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری به عمل آورد.

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *