درباره اورابام

یک ایزوگام خوب

جستجوی مداوم برای یک ایزوگام خوب

جستجوی مداوم برای یک ایزوگام خوب که باعث محافظت و طول عمر سازه شود٬ تمرکز را از روی پوشش های سطحی کوتاه مدت به محصولی تبدیل کرده است که در واقع بتن را ضد آب می کند. نسل جدید این…

Pasargad

28 سپتامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

جستجوی مداوم برای یک ایزوگام خوب که باعث محافظت و طول عمر سازه شود٬ تمرکز را از روی پوشش های سطحی کوتاه مدت به محصولی تبدیل کرده است که در واقع بتن را ضد آب می کند. نسل جدید این محصولات به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: فناوری بلوری و فناوری ژل سیلیکات اصلاح شده.

پاسارگاد عایق پارس – برخی از مدل های ایزوگام فقط به یکبار مصرف یا نصب نیاز دارند، به این معنی که آنها به دلیل نوع جنس و مدل طراحی که دارند تنها به یک بار نصب نیاز دارند٬ و در طول عمر سازه نیز تاثیر به سازیی می گذارند. خیلی ها هم به این نتیجه رسیده اند که استفاده مداوم از راه حل های کوتاه مدت برای ایزوگام و کلا عایق های رطوبتی٬ با همه سردردهایی که با آن همراه است٬ نه ارزش دارد و نه صرف می کند.

فناوری بلوری و فناوری ژل سیلیکات اصلاح شده در واقع نسل نوینی از عایق هعای رطوبتی برای سازه های بتنی به شمار می روند. هر دوی این فناوری ها در دسته عایق های رطوبتی یکپارچه قرار می گیرند، بدین معنی که آنها برای کارهای محافظتی طراحی و تولید شده اند. به عبارت دیگر، آنها در واقع خود بتن را ضد آب می کنند.

بیشتر بخوانید: تشخیص عایق رطوبتی مرغوب

در نتیجه ، آنها در برابر آسیب و خرابی فیزیکی، عوامل زیست محیطی و مرتبط با پوشش بیرونی که روی سطوح به طور مکرر تجربه می شوند، محافظت می شوند. از طرفی، نگران نخواهید بود که بر اثر بارش برف یا باران غشای پوششی آن از بین برود. این خاصیت یک ایزوگام خوب است.

مزایای استفاده از هر یک از این فناوری های جدید به جای نسل های قدیمی عبارتند از:

  • راه حلی طولانی مدت به منظور جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت
  • تبدیل شدن به قسمتی جدایی ناپذیر از بستر سازه
  • محافظت از دیگر بخش های سازه
  • هزینه پایانی کم
  • سازگار با محیط زیست
  • عدم وجود درزهایی که ممکن است به طور بالقوه از هم جدا شوند یا نشت کنند

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *