تحولات فناوری در صنعت ایزوگام - پاسارگاد عایق پارس

تحولات فناوری در صنعت ایزوگام

صنعت ایزوگام

admin

۲۸ اسفند, ۱۳۹۹
v
1 نظر ثبت شده است
ایزوگام | پاسارگاد عایق پارس | قیمت ایزوگام | کارخانه ایزوگام | نمایندگی ایزوگام | نمایندگی کارخانه ایزوگام

نسل کنونی ایزوگام ها در صنعت ایزوگام به مرور زمان طراحی و تولید شوند و همه مشکلات ناشی از نفوذ آب و نشتی را برطرف کنند.

از زمان شروع سفر انسان بر روی آب، ضد آب بودن قسمت مهمی از پیشرفت بشر بوده است. قایق های بدوی که با ماده ای از نوع قیر مهر و موم شده بودند‌، می توانستند روی آب دوام بیشتری داشته باشند.

پاسارگاد عایق پارس – همچنین‌، در مصر باستان بلوک های سنگ آهک به کار رفته برای اهرام ثلاثه ضد آب بودند‌، بنابراین این سازه می تواند در برابر نفوذ آب باران مقاومت کند.

صنعت ایزوگام

ایزوگام: گذشته و حالا (صنعت ایزوگام)

در اوایل تاریخ بشر‌، کنار امدن با آب باران با استفاده از روش های ابتدایی عایق بندی امکان پذیر بود. اما این بدان معنا نیست که آنها در آن زمان برای نیازهایشان کافی نبودند.

به عنوان مثال‌، هنگامی که مقبره اهرام حفر شد‌، دانشمندان با وجود طغیان رودخانه نیل در طی سالها‌، از کشف چیزهایی که هنوز در آن شرایط بی عیب و نقص بودند‌، شوکه شدند. به این دلیل بود که مصری ها در استفاده از ماده ای مانند قیر که مقبره خود را با آن آراسته بودند، تسلط داشتند.

با پیشرفت ساختمان ها تغییر مواد اولیه از سنگ به مواد جدیدتر مانند فلز و بتن‌، چالش های مختلف و جدیدی برای عایق بندی به وجود آمد.

اگرچه عبور آب از بتن و فلز ممکن است دشوارتر باشد‌، اما مشکلی برطرف نشد. هرگونه ترک یا ضعف می تواند منجر به آسیب شدید، خرابی بتن و زنگ زدگی فلز شود و همه اینها می تواند بر ساختار و عمر ساختمان تأثیر بگذارد.

به ویژه شهرها تمایل دارند که ساختمان هایشان چند لایه باشد تا عمر و کارایی بیشتری داشته باشند. به علاوه‌‌، ساختمان ها بلند مرتبه ساخته می شوند. این بسیار متفاوت از ساخت ساختمان در گذشته است‌، که منجر به بروز مشکلات منحصر به فرد آسیب ناشی از نفوذ آب در بالکن ها‌، کف و سقف می شود.

همه این موارد منجر شد تا نسل کنونی ایزوگام ها در صنعت ایزوگام به مرور زمان طراحی و تولید شوند و همه مشکلات ناشی از نفوذ آب و نشتی را برطرف کنند.

منبع: Titanwaterproofing

۱ دیدگاه

  1. هستی

    خیلی جالب بود مرسی

    پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع عایق های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ می باشد

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

با شماره 09121125649 تماس بگیرید
این را به اشتراک بگذارید