درباره اورابام

ایزوگام موثر ساختارهای بتنی

ایزوگام موثر برای ساختارهای بتنی

ایزوگام موثر برای ساختارهای بتنی و محافظت از یک سازه در برابر نفوذ رطوبت و آب قسمتی مهم در هر ساختاری است، به ویژه محافظت از سازه در دمای پایین و زیر صفر. برای محافظت از سازه در برابر آب،…

Pasargad

27 سپتامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

ایزوگام موثر برای ساختارهای بتنی و محافظت از یک سازه در برابر نفوذ رطوبت و آب قسمتی مهم در هر ساختاری است، به ویژه محافظت از سازه در دمای پایین و زیر صفر. برای محافظت از سازه در برابر آب، دو سطح کدهای ساختمانی تعریف شده است. ضد آب بودن زیرزمین یا بستن حفره‌های نفوذ رطوبت.

پاسارگاد عایق پارس – ایزوگام از زیرزمین یا فضای بسته در برابر ورود آب مایع و همچنین رطوبت موجود در خاک محافظت می کنند. کدهای ساختمانی برای کنترل مناسب رطوبت نیاز است. مدل های مختلفی از ایزوگام برای انتخاب وجود دارد و چندین مورد از آنها به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند و عملکرد فوق العاده خوبی دارند.

در بسیاری از نصب ها، ترکیبی از موارد بهترین عملکرد ضد نفوذ آب را ارائه می دهد. روش های اصلی ضد آب بودن عبارتند از:

  • غشاهای پوستی و چسبنده
  • سیستم های مایع که با ماله پاشیده می شوند، رول می شوند یا اعمال می شوند
  • تشک های زهکشی مورب که به صورت مکانیکی به دیواره های سازه بسته می شوند

هنگام نصب ایزوگام، استفاده کننده باید اطمینان حاصل کند که هیچ راه نفوذی باقی نمانده است و دستورالعمل های ایزوگام موثر برای ساختارهای بتنی به خوبی رعایت شده است. خرابی می تواند به دلیل قرارگیری استباه اتصال دهنده، پارگی که به درستی بسته نشده است یا درزگیری ناقص در درزها رخ دهد.

بیشتر بخوانید: انعطاف‌پذیری فوق‌العاده با ایزوگام سه دات

 

پروژه ایزگام موثر برای ساختارهای بتنی یک پروژه چند مرحله ای است٬ که شامل بسیاری از مناطق دیوار سازه و سایر اجزای ساختمان می شود. به همین منظور٬ برای به دست آوردن بهترین نتیجه٬ رعایت نکات فوق مهم است. از ابتدا سازه خود را به درستی طراحی و بسازید و از مشکلاتی که ممکن است در طولانی مدت با آن مواجه شوید جلوگیری کنید.

منبع: Waterproofmag.com

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *