درباره اورابام

محافظت با ایزوگام

محافظت با ایزوگام از یک پل با کلاس جهانی

محافظت با ایزوگام از یک پل با کلاس جهانی. پل BANDRA WORLI SEA یکی از طولانی ترین پل های جهان است. این پل با طول ۵.۶ کیلومتر (بیش از ۲.۵ مایل)٬ حومه غربی بمبئی هندوستان را به منطقه پایین شهر…

Pasargad

9 نوامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

محافظت با ایزوگام از یک پل با کلاس جهانی. پل BANDRA WORLI SEA یکی از طولانی ترین پل های جهان است. این پل با طول ۵.۶ کیلومتر (بیش از ۲.۵ مایل)٬ حومه غربی بمبئی هندوستان را به منطقه پایین شهر وصل می کند.

پاسارگاد عایق پارس – پلی که می خواهیم در این مقاله در مورد آن صحبت کنیم در شهر بمبئی هند قرار دارد. وقتی که این پل افتتاح شد زمان سفر در آن مسیر را از یک ساعت به ۷ دقیقه کاهش داد و روزانه بیش از ۲۵ هزار وسیله نقلیه مختلف از روی آن عبور می کنند.

به جز ۲۶۴ کابل پشتیبانی، این پل تقریباً به طور کامل از بتن ساخته شده است. جاده، ستون های پشتیبانی و دو برج ۱۸۰ متری بلند٬ همه به درستی در جای خود قرار دارند. اما قرار گرفتن در معرض آفتاب استوایی، آلاینده های خورنده، آب نمک و بارندگی های سیل آسا، یافتن پوشش برای محافظت از پل را به چالشی اساسی تبدیل کرد.

تصویری از پل BANDRA WORLI SEA

تصویری از پل BANDRA WORLI SEA

در نهایت مسئولان هندی تصمیم گرفتند در این زمینه با کمپانی آلمانی Remmers Baustofftechnik GmbH قرارداد امضا کنند.

هری ون دیکن، مدیر صادرات Remmers در این باره گفت: “ما بسیار خوشحال شدیم که برای چنین پروژه بزرگی با ما قرارداد بسته شد. ترکیبی از شهرت عالی به عنوان تولید کننده ایزوگام، کیفیت بالای محصولات و نمایندگی محلی ما در هند برای تأمین تجارت بسیار مهم هستند.”

در قسمت فوقانی پل از ایزوگام مخصوص کمپانی رمرز (به منظور محافظت با ایزوگام) استفاده شد که بنابر اطلاعات موجود از دوام بسیار خوبی برخوردار است و مقاومت بالایی در برابر بارندگی و رطوبت دارد و می تواند دی اکسید کربن و بخار آب را تحمل کند.

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *