درباره اورابام

ایزوگام کف

آیا ایزوگام کف زیرزمین مهم است؟

ایزوگام کف زیرزمین یک سری مزایا نسبت به بتن و سایر انواع مانند کفپوش و کاشی دارند. هنگامی که یک سیستم ضد آب به منظور جلوگیری از نفوذ آب برای کف به درستی نصب شود، زیرزمین را خشک، ساختمان را…

Pasargad

2 مارس 2022
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

ایزوگام کف زیرزمین یک سری مزایا نسبت به بتن و سایر انواع مانند کفپوش و کاشی دارند. هنگامی که یک سیستم ضد آب به منظور جلوگیری از نفوذ آب برای کف به درستی نصب شود، زیرزمین را خشک، ساختمان را ایمن و ساکنان آن را سالم نگه می دارد.

پاسارگاد عایق پارس – اگر هنوز متقاعد نشده اید که ایزوگام کف زیرزمین بسیار مهم است، از شما دعوت می کنیم نکات زیر را بخوانید که به طور مفصل توضیح می دهد که چرا استفاده از چنین پوششی ایده خوبی است.

1. یک راه حل موثر

ایزوگام زیرزمین

به دلیل این که ایزوگام به بتن چسبانده می شود، کف های بتنی را مهر و موم می کند و آنها را به سطوح غیر متخلخل تبدیل می نماید. علاوه بر این، این پوشش‌ها نه تنها به عنوان سدی در برابر نشت‌ های تصادفی که می‌ توانند دال را آلوده و خراب کنند، بلکه در برابر رطوبت باقی‌ مانده موجود نیز عمل می‌کنند و از بالا آمدن آن به سطح و ایجاد یک سری مشکلات مانند بوی کپک، رشد کپک و آسیب های دیواری و سازه ای جلوگیری می کنند.

برای جلوگیری از خراب شدن پوشش که معمولاً در اثر عبور رطوبت بیش از حد از پایه بتنی ایجاد می شود، متخصصان غشاهای ضد آب را در زیر دال نصب می کنند. این غشاها از تجمع رطوبت باقیمانده در دال جلوگیری کرده و به آن اجازه می‌دهند تا قبل از نصب نهایی کاملاً خشک شود.

2. کفپوش بادوام

هنگامی که پوشش خشک شد، سطح کفپوش بادوام می شود و برابر شوک حرارتی، حملات شیمیایی و تنش های مکانیکی مانند ضربه و سایش مقاوم می گردد.

3. ایمنی

ایمنی زیرزمین

ایزوگام کف زیرزمین همچنین می تواند به شما کمک کند از ایمنی ساکنان و ساختمان خود اطمینان حاصل کنید. پوشش‌های ویژه کف مانند ایزوگام در برابر لغزش مقاوم هستند و مانند سایر پوشش‌های کف ساینده نیستند.

این سیستم‌ها از رشد کپک نیز جلوگیری می‌کنند، که یک مسئله بسیار جدی است و می‌تواند بر سلامت ساختمان و ساکنان آن تأثیر بگذارد.

4. ملاحظات زیبایی شناختی

کف های بتنی می توانند زیرزمین تجاری شما را ناتمام و ناقص جلوه دهند. از طرف دیگر، رنگ آمیزی زمین تفاوت زیادی در ظاهر و احساسی که محیط آن انتقال می دهد، ایجاد می کند.

پس حتما توصیه می کنیم این مورد را جدی بگیرید و در حد امکان از بهترین گزینه ها برای آن استفاده کنید.

در نتیجه، ایزوگام کف زیرزمین می تواند بسیاری از چالش ها را برای این منطقه حساس از هر نوع سازه ای حل کند. ایزوگام به دلیل چسبندگی عالی با قیر، خواص شیمیایی و مقاومت در برابر حرارت بهترین گزینه ممکن برای انجام این کار است.

منبع: performance-painting

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

4 دیدگاه ها

 1. مطالب شما بسیار برای نصاب مفید و ضروری هست با تشکر از شما

  پاسخ
  • خوشحالیم که مطالبمون مفید بوده

   پاسخ
 2. متشکرم

  پاسخ
  • سپاس

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *