درباره اورابام

سطوح افقی که در معرض مستقیم آب و هوا قرار دارند٬ چالش بزرگی برای ایزوگام به شمار می روند. نبود شیب ناکافی می تواند منجر به تشکیل حفره های ثابت آب شود. در ادامه قصد داریم چالش های ایزوگام و راه حل های آن را برای تراس ها بررسی کنیم.

چالش های ایزوگام برای سطوح مسطح

سطوح افقی که در معرض مستقیم آب و هوا قرار دارند٬ چالش بزرگی برای ایزوگام به شمار می روند. نبود شیب کافی می تواند منجر به تشکیل حفره های ثابت آب شود. در ادامه قصد داریم چالش های ایزوگام و…

Pasargad

26 نوامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

سطوح افقی که در معرض مستقیم آب و هوا قرار دارند٬ چالش بزرگی برای ایزوگام به شمار می روند. نبود شیب کافی می تواند منجر به تشکیل حفره های ثابت آب شود. در ادامه قصد داریم چالش های ایزوگام و راه حل های آن را برای تراس ها بررسی کنیم.

پاسارگاد عایق پارس – در آب و هوای سردتر، چرخه یخ زدگی و ذوب شدن چالش های اضافی را تحمیل می کند. از طرفی غالباً باید در برابر ترافیک پا و تردد رفت و آمد نیز بایستد.

خوشبختانه برای این چالش (چالش های ایزوگام) هم محصولاتی تولید شده است که هدف آن ها یکی است: هدایت آب از روی تراس در حالی که بستر را خشک نگه می دارند.

تراس های چوبی

متداول ترین مواد دکوراسیون مسکونی چوب است. از نظر تاریخی، در بسیاری از نقاط دنیا تراس ها و نرده ها با چوب سرخ یا سرو ساخته می شوند. اخیراً ، مواد کامپوزیتی تولید شده اند که طیف وسیع تری از رنگ ها و نگهداری را ارائه می دهند. صرف نظر از ماده ای که برای سطح تراس و نرده استفاده می شود، تیرچه ها و پایه های نگهدارنده تقریباً همیشه چوبی ساخت هستند که مستعد پوسیدگی می باشند.

برای حل این مسئله، انجمن NADRA توصیه می کند سالانه چوب ها را بررسی کنید. در چک لیست آنها آمده است: «چندین منطقه مختلف از تراس را بررسی کنید تا مطمئن شوید چوب هنوز سالم است. این شامل محلی که تراس به خانه متصل می شود، پایه های پشتیبانی و تیرچه های زیر تراس می شود. به مناطقی که تمایل به مرطوب ماندن دارند و به طور منظم در معرض آب قرار می گیرند یا با اتصال دهنده ها در تماس هستند، توجه ویژه داشته باشید. ”

محصولات پی وی سی

برای مهر و موم این نوع تراس ها از انواع مختلفی از محصولات استفاده می شود، از جمله اورتان ها و پلی اوره ها، فایبرگلاس و سیستم های کامپوزیت مستقر در اطراف ایزوگام. شاید ساده ترین و محبوب ترین روش برای کاربردهای مسکونی و مجتمع های بزرگ، ورق وینیل (PVC) باشد.

جدای از این که یک تراس می خواهد چه گونه باشد و چه کاربردی داشته باشد٬ تقاضا برای محصولات ضدآب و پیمانکارانی که بتوانند آن ها را به خوبی نصب کنند٬ همواره بوده است.

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *