درباره اورابام

صنعت ایزوگام

صنعت ایزوگام در محاصره کرونا

صنعت ایزوگام هم همانند دیگر صنایع و بازارها تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته و با فراز و نشیب های فراوانی مواجه شده است. دیگر تنها مساله تعیین کننده خروج از این حالت زمان می باشد. پاسارگاد عایق پارس – در…

Pasargad

7 دسامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

صنعت ایزوگام هم همانند دیگر صنایع و بازارها تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته و با فراز و نشیب های فراوانی مواجه شده است. دیگر تنها مساله تعیین کننده خروج از این حالت زمان می باشد.

پاسارگاد عایق پارس – در این میان راه کارهایی وجود دارد که می تواند میزان خسارت و آسیب های احتمالی به خریدار و تامین کننده را کاهش دهد.

زمان در قرارداد

بند محدودیت زمانی تحویل کار را پیدا کرده و تاکید کنید که اپیدمی یا همه گیری صریحاً در تعریف آن گنجانده شده باشد. تعیین زمان٬ یک بند مشترک در قراردادها است که اساساً هر دو طرف را از مسئولیت یا تعهد در صورت وقوع یک حادثه یا شرایط خارق العاده ای خارج از کنترل طرفین – مانند جنگ، اعتصاب، شورش و موارد از این قبیل – خارج می کند و مانع از پرداخت خسارات در موارد این چنینی (در صنعت ایزوگام) می شود.

تعامل با پیمانکار

مالک باید بداند که آیا پوشش بیمه ای آنها شامل خسارات مربوط به اپیدمی کرونا می شود یا خیر. در غیر این صورت، باید با کارگزار بیمه خود تماس بگیرد و از او بپرسد آیا می تواند پوشش بیمه ای برای قطع فعالیت و پروژه های خود به دلیل ویروس کرونا داشته باشد یا خیر.

اعمال یک پیشگیری

حل کنندگان مشکل به مشکل حمله می کنند نه به مردم، بنابراین تلاش خود را بر روی ویروس متمرکز کنید. با رعایت دستورالعمل های بهداشتی احتمال ابتلا را کاهش داده و بهداشت ساختمانی که اغلب سختگیرانه تر از محیط کار در دفتر کار نیست را به خوبی پیاده سازی کنید.

مالکان و پیمانکاران باید با همکاری یکدیگر اقدامات بهداشتی و کنترلی را در محل کار انجام دهند. این می تواند به معنای ادامه یافتن کار یا تعطیلی آن باشد. ایمنی همیشه بخش مهمی از کارهایی است که در کار ساخت و ساز به خوبی انجام می شود.

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *