درباره اورابام

پیش بینی صنعت ایزوگام

پیش بینی صنعت ایزوگام در سال آینده

سه بخش عمده مسکونی، تجاری و سقف کم شیب برای پیش بینی صنعت ایزوگام در سال آینده در نظر گرفته شده اند٬ و به نظر می رسد این صنعت در سال آینده رشد خوبی داشته باشد. پاسارگاد عایق پارس –…

Pasargad

29 اکتبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

سه بخش عمده مسکونی، تجاری و سقف کم شیب برای پیش بینی صنعت ایزوگام در سال آینده در نظر گرفته شده اند٬ و به نظر می رسد این صنعت در سال آینده رشد خوبی داشته باشد.

پاسارگاد عایق پارس – رونق بازار مسکن٬ رشد استفاده از ایزوگام تک لایه در ساخت و سازهای تجاری باکیفیت و تغییر نگرش در برنامه های تجاری درجه پایین تر همه نشان دهنده این فرصت های فراوان است.

اما در این میان چالش هایی نیز وجود دارد. هزینه های مالی در حال افزایش است، نیروی متخصص کم است و افزایش قیمت مواد اولیه حاشیه سود را تهدید می کند. با این وجود هم، شرکت هایی که به خوبی مدیریت شده اند باید خوش بین باشند.

بازار مسکن

ساخت خانه های جدید در سال ۲۰۲۰ به بیش از ۱.۲ میلیون واحد رسید و اقتصاددانان پیش بینی می کنند که سال آینده نیز نرخ مشابهی داشته باشد. به همین دلیل بازار مسکن از دو بازار دیگر اهمیت بیشتری برای کمک به پیش بینی صنعت ایزوگام در سال آینده خواهد داشت.

چشم انداز بلند مدت

پیش بینی صنعت ایزوگام در دراز مدت دشوار است. قوانین دقیق و کارشناسی شده ساختمان سازی و پیشرفت تکنولوژی نیز تأثیر عمده ای در این روند رو به رشد خواهند داشت. بدون شک در آینده استفاده از هوش مصنوعی (AI) بیشتر خواهد شد و می توان برای بررسی آسیب های وارد شده به سقف از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده کرد. همین موارد می تواند به عدم نیاز به ایزوگام منتهی شود و تاثیر بسزایی در پسرفت این صنعت داشته باشد.

الکس کریک در روزنامه Daily Commercial News اظهار داشت: “ممکن است تلاش های سبک قدیمی صنعت ایزوگام برای همگام سازی خود با آنچه در آینده به وجود خواهد آمد ناکافی باشد. شرکت ها باید بیشتر تلاش نموده و با چالش های زیادی دست و پنجه نرم کنند.”

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *