درباره اورابام

ایزوگام سقف

اقدامات اساسی و ضروری سالانه برای ایزوگام

با نزدیک شدن به پایان هر سال، بسیاری از خانه ها و مشاغل برای شروع سال جدید آماده می شوند. علاوه بر این، بسیاری از آن خانه ها و مشاغل برای آب و هوای غیر قابل پیش بینی جدید هم…

Pasargad

30 ژوئن 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

با نزدیک شدن به پایان هر سال، بسیاری از خانه ها و مشاغل برای شروع سال جدید آماده می شوند. علاوه بر این، بسیاری از آن خانه ها و مشاغل برای آب و هوای غیر قابل پیش بینی جدید هم نصب ایزوگام را برنامه ریزی می کنند.

پاسارگاد عایق پارس – یکی از راه های آمادگی برای آب و هوا جدید، اجرای اقدامات عایق بندی و ایزوگام برای خانه یا محل کار خود است و مکان های زیادی وجود دارد که می توانید برخی از این اقدامات را اجرا کنید. با این حال، اگر متوجه شدید که وقت یا تجربه لازم برای اجرای آن را ندارید ، افراد بسیاری وجود دارند که می توانند کار شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

ایزوگام پشت بام

ایزوگام پشت بام یکی از مهمترین اقدامات برای عایق بندی است که می توانید برای خانه یا محل کار خود اجرا کنید، زیرا پشت بام یکی از موانع اصلی شما در برابر نفوذ آب است. خوشبختانه راه های زیادی وجود دارد که می توانید سقف خود را ایزوله کنید. هر روش ایزوگام کاردن مزایای مختلفی دارد. به دلیل تغییرات شدید آب و هوایی که می تواند در محیط زندگی شما رخ دهد ، ایزوگام بودن سقف ضروری است.

بالکن

ایزوگام کردن بالکن برای آن دسته از خانه ها و واحدهایی که دارای بالکن هستند، بسیار حیاتی و مهم است چرا که می تواند منجر به خرابی شود. از آنجا که بسیاری از بالکن ها فضاهای محدودی دارند، استفاده از قیر و سپس ایزوگام راه حل ایده آل است زیرا انعطاف پذیری آن برای ورود به شکاف های کوچک و سخت قابل دسترسی است. علاوه بر این، انعطاف پذیری این محلول ضد آب نیز آن را برای هر ویژگی جزئی که ممکن است در بالکن شما باشد، مناسب می کند.

کف

چه در خانه و چه در محل کار، همه طبقات در معرض نشت هستند. اما وجود نشت باعث می شود آب در معرض نفوذ مایعات قرار گیرد. به همین دلیل، اگر می خواهید از آسیب رسیدن به کف با آب، از جمله لک شدن و باد کردن جلوگیری کنید، عایق بندی کف بسیار مهم است.

اینها تنها برخی از مناطقی است که می توانید هنگام فکر کردن در مورد نصب عایق بندی، در نظر بگیرید.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *