درباره اورابام

ایزوگام

پیامدهای استفاده نکردن از ایزوگام چیست؟

اهمیت ایزوگام بر کسی پوشیده نیست. می توانید سعی کنید رطوبتی را که در خانه نفوذ می کند نادیده بگیرید، اما در نهایت، این گران ترین راه حل است. پاسارگاد عایق پارس – آب در نهایت یکپارچگی ساختاری خانه شما…

Pasargad

20 فوریه 2022
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

اهمیت ایزوگام بر کسی پوشیده نیست. می توانید سعی کنید رطوبتی را که در خانه نفوذ می کند نادیده بگیرید، اما در نهایت، این گران ترین راه حل است.

پاسارگاد عایق پارس – آب در نهایت یکپارچگی ساختاری خانه شما را خراب می کند. بهترین راه برای جلوگیری از افزایش رطوبت و سایر مشکلات مرتبط با آب این است که در مورد عایق رطوبتی یاد بگیرید و دانش خود را در جایی که لازم است به کار ببرید.

نصب ایزوگام کار افراد ناوارد نیست

نصب ایزوگام

اولین چیزی که باید در مورد ایزوگام بدانید این است که نصب آن کاری برای آماتورها و افراد مبتدی نیست. محصولات زیادی در بازار موجود بوده که نصب بسیاری از آنها به اندازه کافی آسان است. اما این آسان بودن دلیل بر نصب آن توسط افراد ناوارد نمی شود.

مکان های متداولی که در آنها عایق رطوبتی مورد نیاز است عبارتند از:

 • حمام
 • زیرزمین
 • بالکن (چوبی یا بتنی فرقی نمی کند)
 • سقف (شیبدار یا مسطح)

اگر عایق رطوبتی استفاده نکنیم چه اتفاقی می افتد؟

صنعت ایزوگام

آب در مکان های ناخواسته بیشتر یک مزاحمت به شمار می رود و می‌تواند به یک خطر واقعی تبدیل شود. آب باعث پوسیدگی چوب شده و الوار را ضعیف می کند و در نهایت آن را از بین می برد. این امر در موارد بسیاری منجر به فرو ریختن طبقات و بالکن ها شده است.

بتن در معرض آب به اصطلاح با “سرطان بتن” (پوسته شدن) مواجه است و نفوذ آب شایع ترین علت آن است. بهتر است، از اینکه سطوح بتنی ساختاری شما کاملاً ضد آب هستند، اطمینان حاصل کنید.

آب می تواند برای سلامتی هم مضر باشد. کپک ناشی از آب می تواند باعث واکنش های آلرژیک و مشکلات تنفسی شود. برخی از مطالعات حتی ارتباط بین کپک و افسردگی را نشان داده اند.

کپک فقط در شرایط مرطوب رشد می کنند، بنابراین اگر خانه شما ضد آب باشد و رطوبت در خانه جمع نشود، نمی توانند محیطی برای رشد آن باشد.

منبع: hipages

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

2 دیدگاه ها

 1. سلام بسیار اموزنده بود
  شما نصاب هم دارید؟

  پاسخ
  • با سلام
   خیر در زمینه نصب فعالیتی نداریم.

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *