عایق کف ساختمان در نقش ایزوگام - پاسارگاد عایق پارس | ایزوگام | قیمت روز ایزوگام‌

عایق کف ساختمان در نقش ایزوگام

عایق های کف ساختمان

admin

۲۹ دی, ۱۳۹۹
v
0 نظر ثبت شده است
bitumen | waterproofing | ایزوگام | پاسارگاد عایق پارس | کارخانه ایزوگام | نمایندگی کارخانه ایزوگام

با وجود این که بسیاری از ساخت و سازهای جدید در مناطق آسیب پذیر انجام می افتد، اما عایق های کف ساختمان می توانند مشکل را حل کنند. با این حال، بیشتر سازه های موجود – مسکونی، تجاری و صنعتی – بدون حفاظت ساخته شده اند.

پاسارگاد عایق پارس – در حالی که بتن ترک خورده معمولاً مایعات را دفع می کند، اما بخار آب هنوز هم می تواند به راحتی در آن نفوذ کند و منجر به وارد شدن خسارت گردد. به علاوه، تقریبا تمام اسلب های بتنی درجاتی از ترک خوردگی را تجربه می کنند.

کف زیرزمینی که عایق نداشته باشد باعث می گردد تا روزانه مقدار زیادی آب به آن نفوذ کند. هزاران صاحب خانه وسایل خود را به یک زیرزمین ناتمام منتقل کرده اند، اما متوجه شده اند که فضای ذخیره سازی که ظاهراً خشک است در واقع خیلی هم خشک نیست.

ساختمان های تجاری نیز اغلب از رطوبت های کنترل نشده رنج می برند. این رطوبت می تواند کفپوش را از بین ببرد و باعث ایجاد کپک و بو شود. برای جلوگیری از این تجارب ناخوشایند و پرهزینه، طیف وسیعی از پوشش های کف و ایزوگام های مختلف وجود دارد.

جیمز گیلدئا، مدیر بازاریابی بخش کف سازی شرکت سیکا می گوید: “فناوری کفپوش ضد آب می تواند عمر و بهره وری کفپوش ها را در تاسیسات بسیار افزایش دهد و نصب صحیح توسط تیمی از متخصصان مورد تأیید سازنده می تواند تفاوت های چشمگیری را در زمینه های مختلف ایجاد کند. البته بهترین راه هم چنان نصب ایزوگام است. آن هم توسط تیمی که مورد تایید سازنده است.”

این را به یاد داشته باشید که اولین قدم برای این که مطمئن باشید زیرزمین و دیوارهای شما همواره خشک و بدون پوسیدگی باقی خواهد ماند نصب ایزوگام باکیفیت و درجه یک است و مراحل بعدی استفاده از عایق های کف ساختمان و موارد از این قبیل است. از بین بردن فشار هیدرواستاتیک و دور شدن آب از پایین پی هم در این زمینه بی تاثیر نیست.

منبع: Waterproofmag

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع عایق های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ می باشد

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

با شماره 09121125649 تماس بگیرید
این را به اشتراک بگذارید