اهمیت عایق رطوبتی در پروژه تجاری - پیچیدگی عایق های رطوبتی

اهمیت عایق رطوبتی در پروژه تجاری

پیچیدگی عایق های رطوبتی

admin

۹ دی, ۱۳۹۹
v
0 نظر ثبت شده است
bitumen | waterproofing | ایزوگام | پاسارگاد عایق پارس | کارخانه ایزوگام | نمایندگی ایزوگام | نمایندگی کارخانه ایزوگام

در بسیاری از مشاغل، نصب کننده باید با ده ها مورد جزئیات ریز و درشت در مورد چگونگی نصب، در مقیاس گسترده مقابله کند. غالباً، ارتفاع و قرار گرفتن در معرض آن نیز به برنامه ریزی دقیقی نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که مواد و کارگران ایمن هستند. در این میان پیچیدگی عایق های رطوبتی از اولویت بالاتری برخوردار است.

پاسارگاد عایق پارس – خوشبختانه بسیاری از این چالش ها با استفاده از پیشرفته ترین مواد و ساخت دقیق محصولات صنعتی می توانند برطرف شوند.

یکی از برجسته ترین پروژه هایی که در سال های اخیر به اتمام رسیده است، مرکز تجارت جهانی در شهر نیویورک است. نماد برجسته در قسمت جنوبی منهتن جایگزین برج های دوقلوی تخریب شده در ۱۱ سپتامبر شد و سرانجام پس از تقریباً یک دهه افتتاح گردید.

مانند این برج ۳.۹ میلیارد دلاری در سراسر جهان کم نیست. جزئیات و برنامه‌ ریزی برای ساخت و ساز این بنا‌ها بسیار دشوار است و باید با دقت بالایی همراه باشد.

یکی از قسمت های بسیار مهم و حیاتی در سازه های تجاری عایق بندی و نصب صحیح آن می باشد. اگر این کار به خوبی صورت نگیرد ممکن است در آینده ای نه چندان دور ساکنان سازه را با مشکلات جدی مواجه کند.

انتخاب محصول مناسب و باکیفیت در کنار تیمی که می خواهد عملیات نصب (پیچیدگی عایق های رطوبتی) آن را انجام دهد مهم ترین کارهایی است که سازندگان هر بنای تجاری که از اهمیت بالایی برخوردار است٬ باید مد نظر قرار دهند.

نتیجه یک عایق بندی قابل خوب٬ بدون درز٬ بدون حفره و منعطف این اطمینان را به شما می دهد که بنای ساخته شده با هزینه نگهداری بسیار پایینی همراه خواهد بود و به خوبی برای نسل های آینده هم کارایی خواهد داشت. بدون شک موارد گفته شده نکاتی است که تمام سازندگان حرفه ای و نیم حرفه ای آن ها را می دانند٬ اما کسانی که به تازگی وارد این عرصه شده اند باید توجه بیشتری نمایند.

منبع: Waterproofmag

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع عایق های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ می باشد

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

با شماره 09121125649 تماس بگیرید
این را به اشتراک بگذارید