درباره اورابام

ایزوگام باکیفیت

برای سقف ایزوگام باکیفیت استفاده کنید

بدون شک ساختمان بدون ایزوگام بیش از چند سال دوام نمی آورد. ایزوگام باکیفیت که برای نصب بر روی سقف مورد استفاده قرار می گیرد تفاوت های اساسی با نمونه های درجه پایین دارد. محصولات ایزوگام باکیفیت بالا باید مقاوم…

Pasargad

18 اکتبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

بدون شک ساختمان بدون ایزوگام بیش از چند سال دوام نمی آورد. ایزوگام باکیفیت که برای نصب بر روی سقف مورد استفاده قرار می گیرد تفاوت های اساسی با نمونه های درجه پایین دارد. محصولات ایزوگام باکیفیت بالا باید مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش (UV) بوده و از نظر زیبایی با محیط پیرامون خود هماهنگی داشته و سازگار با طیف گسترده ای از دماها باشند.

پاسارگاد عایق پارس – علاوه بر این، ضد آب بودن سطوح افقی برای مقاومت در برابر سایش و خوردگی اغلب لازم است. بالکن ها، میدان ها، پارکینگ و تراس های پشت بام همه به ایزوگام نیاز دارند تا مقاوم باشند. در مناطق سردسیر، هم باید در برابر نمک و سایر مواد شیمیایی که به عنوان عامل یخ زدایی استفاده می شوند مقاومت داشته باشند.

جان آيپل از شركت Terry می گويد: “اكثر مشکلاتی که من در مورد ایزوگام های نصب شده بر روی سقف ها و سطوح افقی می بینم ناشي از بالا آمدن ایزوگام و به وجود آمدن حفره هاي متعدد است.”

غفلت از تعمیر و نگهداری، منجر به نفوذ آب از اطراف پنجره ها، کانال های آب و برق و سایر شکاف های موجود در ساختمان می شود. در نتیجه هر زمان که باران یا برف می بارد و یا رطوبت در کنار سازه ایجاد می شود، مشکلات رطوبتی ایجاد می گردد.

یکی دیگر از موارد حیاتی در استفاده از ایزوگام، انبساط و کنترل اتصالات است. ایزوگام برای ایجاد سازگاری با حرارت در سازه گنجانده شده اند. درزگیرهای استفاده شده باید بسیار انعطاف پذیر و چسبنده باشند. توصیه می شود برای بدست آوردن اتصال بهتر، از فوم یا نوارهای فومی استفاده کنید.

در کل برای ضدآب نمودن و نفوذ ناپذیر شدن ساختمان باید ترکیبی از روش ها را پیاده سازی نمود. اما استفاده از ایزوگام باکیفیت برای سقف مهم ترین رکن این ترکیب به شمار می رود و در خط حمله قرار دارد.

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *