درباره اورابام

فناوری های ایزوگام

پیشرفت فناوری ایزوگام در همه زمینه ها

فناوری ایزوگام در همه بخش های مختلف پیشرفت کرده است. از ایزوگام پمپ های مخزن تا ایزوگام سقف، مواد جدید و اینکه چگونه می توان ساختارهای بهتر و بهتر از گذشته را ایجاد کرد. پاسارگاد عایق پارس – همان طور…

Pasargad

22 دسامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

فناوری ایزوگام در همه بخش های مختلف پیشرفت کرده است. از ایزوگام پمپ های مخزن تا ایزوگام سقف، مواد جدید و اینکه چگونه می توان ساختارهای بهتر و بهتر از گذشته را ایجاد کرد.

پاسارگاد عایق پارس – همان طور که در حال خروج از بزرگترین رکود در طول عمر خود هستیم، ساخت و سازهای تجاری به مراتب بهتر از روند قبل در جریان هستند و با پیشرفت‌ های چشم گیری همراه بوده اند. البته جدول زمانی انجام پروژه ها بسته به کارفرما محدودتر است. بودجه هم ممکن است کمتر باشد.

در بندهای اجرای پروژه تأکید بی سابقه ای بر بهره وری انرژی وجود دارد و نگرانی در مورد کیفیت هوای فضای داخلی پروژه زیاد است. قیمت زمین توسعه دهندگان را به سمت “پر کردن” قسمت هایی سوق می دهد که آلودگی شیمیایی می تواند یک نگرانی عمده باشد.

خوشبختانه تولیدکنندگان عایق های رطوبتی محصولات جدیدی تولید کرده اند که به این موارد می پردازد و دربر گیرنده فناوری ایزوگام امروزی است. چندین کلاس جدید از پلیمرها پیشرو هستند: سیلیکون، سیلان، پلی اوره. به عنوان مثال، اکنون مدل های تک لایه ای از ایزوگام در دسترس است که بر خلاف تک لایه بودن ضخامت مطلوبی دارد و ویژگی های عملکردی – چسبندگی ، کشیدگی و غیره – این محصولات قابل توجه است.

پیشرفت در صنعت الکترونیک نیز بر روی بازار عایق های رطوبتی تأثیرگذار است. در صورت شناسایی مشکلی، پمپ های مخزن می توانند به طور خودکار مدیریت ساختمان را شماره گیری کرده و آن ها را مطلع کنند. یا سیستم های تشخیص نشت پشت بام هم می توانند به طور مداوم بروز نشتی را کنترل کنند و در صورت تشخیص نفوذ آب می توانند زنگ هشدار را بزنند یا آن را به صدا درآورند.

پیچیدگی محصولات در دسترس ایزوگام، ایجاد سطح جدیدی از عملکرد و بهره وری برای پیمانکاران این صنعت است. با استفاده از فناوری ایزوگام امروز، پیمانکاران می توانند کارهای دشوارتر را راحت تر انجام دهند و یا کار بیشتری را با همان تیم کوچک انجام دهند یا هزینه های نیروی کار را کاهش دهند. تاخیرهای مربوط به شرایط بد آب و هوایی را می توان از بین برد یا تا حد زیادی کاهش داد.

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *