درباره اورابام

ایزوگام

3 ناحیه مهم در ساختمان که به ایزوگام نیاز دارند

اگر شما صاحب کسب و کار جدیدی هستید یا اخیرا به مکان جدیدی نقل مکان کرده اید، اولین مواردی که باید از آن اطمینان پیدا کنید ایمن بودن ساختمان در برابر عناصر طبیعی (ایزوگام بودن) است. پاسارگاد عایق پارس –…

Pasargad

9 ژوئن 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

اگر شما صاحب کسب و کار جدیدی هستید یا اخیرا به مکان جدیدی نقل مکان کرده اید، اولین مواردی که باید از آن اطمینان پیدا کنید ایمن بودن ساختمان در برابر عناصر طبیعی (ایزوگام بودن) است.

پاسارگاد عایق پارس – بررسی اقدامات انجام شده برای ایزوله بودن سازه بسیار مهم است، زیرا کمبود این موارد می تواند از بیرون به ساختمان آسیب برساند. اما در واقع کدام قسمت ها به ایزوگام نیاز دارند؟

برای جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی و انجام کار در مناطقی که نیازی به ایزوگام ندارند، مهم است که بدانید باید کدام منطقه را ایزوگام کنید. در ادامه سه ناحیه در ساختمان را معرفی می کنیم که نیاز به ایزوگام دارند.

مناطق مرطوب

همانطور که از نامش پیداست، منطقه مرطوب محلی است که در داخل ساختمان شما قرار دارد و مرتبا با آب در تماس است. بنابراین جای تعجب نیست که این مناطق باید ایزوگام شوند.

در بسیاری از سازه ها، کف منطقه مرطوب بیشتر از بتن ساخته شده است. یکی از بهترین اقدامات برای ایزوگام کردن بتن، پوشش اپوکسی است.

سقف ها

از آنجا که سقف در معرض عناصر مختلف قرار دارد، برای جلوگیری از خراب شدن نمای خارجی ساختمان، ایزوگام بودن آن بسیار حیاتی است. از همه مهمتر، از نفوذ آب به داخل و آسیب رساندن آن جلوگیری می کند.

یکی از بهترین تکنیک های ایزوگام برای استفاده در سقف، همان روش های مرسوم و فعلی ای است که در مناطق مختلف کشور انجام می گیرد.

بالکن ها

اگر بالکن خانه ی شما ایزوگام نباشد، بسیار حساس به تمام آسیب های احتمالی ناشی از آب خواهد بود. این شامل پوسیدگی، ایجاد ترک و کاشی های شل شده است.

با این حال، بدترین اتفاقی که می تواند بیفتد این است که بالکن خودش خراب شود. این امر می تواند بسیار خطرناک باشد، به ویژه اگر شخصی داخل یا زیر بالکن باشد. برای جلوگیری از این سناریوها، باید از ایزوگام بودن بالکن خود اطمینان حاصل کنید.

اینها تنها برخی از مناطقی است که باید هنگام ورود به یک ساختمان جدید ایزوگام کنید.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *