درباره اورابام

ایزوگام

کدام مناطق خانه با ایزوگام نکردن خسارت می بیند؟

وقتی نوبت به تعمیر و نگهداری از منزل می رسد، بیشترین مشکلات مشهور مربوط به تغییر رنگ پوست یا کاشی های شکسته می شود. با این وجود، مشکلاتی وجود دارد که قبل از اینکه بزرگ شوند حل آنها بسیار آسان…

Pasargad

25 جولای 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

وقتی نوبت به تعمیر و نگهداری از منزل می رسد، بیشترین مشکلات مشهور مربوط به تغییر رنگ پوست یا کاشی های شکسته می شود. با این وجود، مشکلاتی وجود دارد که قبل از اینکه بزرگ شوند حل آنها بسیار آسان تر است و آسیب ناشی از آب و ایزوگام نکردن در بالای لیست است.

پاسارگاد عایق پارس – اگر خانه شما هرگز ایزوگام نشده است، این احتمال وجود دارد که آب به داخل راه پیدا کند و خسارت قابل توجهی وارد نماید. اگرچه این مسئله در مورد طغیان پس از بارندگی شدید بسیار واضح است، اما برخی از خسارات آب بسیار موذی تر است، زیرا مقادیر کمی رطوبت به مناطق ضعیف راه می یابد و خیلی قبل از اینکه متوجه شوید، به آرامی همه چیزهایی را که در تماس با آن قرار می گیرند از بین می برد.

در ادامه ماکن هایی را که در خانه ها نیاز به ایزوگام دارند معرفی می نماییم.

ایزوگام

چرا ایزوگام خانه مهم است؟

ایزوگام نمودن خانه را می توان به نوعی بیمه در برابر خسارت های آینده دانست. ایزوگام نکردن مناسب خانه می تواند عواقب زیادی از جمله پوسیدگی، ضعیف شدن سازه و در نهایت فروریختن آن را به دنبال داشته باشد. اگرچه ایزوگام کردن هزینه هایی در بر دارد، اما از نظر جلوگیری از نیاز به تعمیرات بسیار گران قیمت، واقعا می تواند بازده داشته باشد.

مناطقی که نیاز به ایزوگام دارند؟

هر نقطه ای از خانه که در معرض رطوبت قرار گیرد باید ایزوگام شود. برخی از مناطقی که بیشترین نیاز به توجه را دارند شامل زیرزمین، حمام، بالکن، سقف و آشپزخانه است.

ایزوگام خانه با افراد حرفه ای

با کمک گرفتن از افراد و خدمات حرفه ای آن ها در نصب ایزوگام از سرمایه گذاری خود بر روی خانه یا محل کارتان، به آرامش ذهنی برسید. در واقع خدمات ایزوگام مقرون به صرفه و موثر می تواند خانه شما را ایمن و خشک نگه دارد.

منبع: Waterproofcaulking

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *