درباره اورابام

عایق رطوبتی

اهمیت عایق رطوبتی در ساخت و ساز چقدر است؟

عایق رطوبتی بخش اساسی در ساخت و ساز است، خصوصا در ساختمان های با تعداد طبقات بالا. در حقیقت، یکپارچگی سازه تا حدی به کاربرد صحیح ایزوگام بستگی دارد. پاسارگاد عایق پارس – اگر این کار در ساختمان ضعیف انجام…

Pasargad

12 می 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

عایق رطوبتی بخش اساسی در ساخت و ساز است، خصوصا در ساختمان های با تعداد طبقات بالا. در حقیقت، یکپارچگی سازه تا حدی به کاربرد صحیح ایزوگام بستگی دارد.

پاسارگاد عایق پارس – اگر این کار در ساختمان ضعیف انجام شود، در معرض آسیب به وسیله آب قرار دارد و این امر خود سازه و سلامتی و ایمنی افراد داخل ساختمان را به خطر می اندازد.

پیروی از تکنیک های مناسب نصب ایزوگام به شما کمک می کند تا از خطرات احتمالی جلوگیری کرده و ساختمان شما را از آسیب ناشی از نفوذ آب نجات دهد. در سراسر دنیا ایوگام بودن بالکن یا سقف مورد نیاز است. این امر خصوصا در مورد خانه ها یا بناهای دارای چندین سطح و ساکنان بیشتر صدق می کند زیرا آسیب دیدن در اثر آب ممکن است هزینه بر و خطرناک باشد.

در اینجا پنج مزیت برتر ایزوگام کردن را عنوان می کنیم:

  1. ساختار سازه را تقویت می کند
  2. از کپک زدن جلوگیری می کند
  3. هزینه های نگهداری را کاهش می دهد
  4. محیط را سالم نگه می دارد
  5. ارزش بنا را افزایش می دهد

تشخیص دقیق محل آسیب ناشی از آب دشوار است، اما ایزوگام بودن سازه خانه یا محل کار می تواند خطر را به میزان چشمگیری کاهش دهد. پس اگر به تازگی می خواهید وارد ساخت و ساز شوید و یا در مراحل ساخت و توسعه ی بنای جدیدی هستید این مورد را به یاد داشته باشید.

نکته مهم دیگر این است که به نصابان واجد شرایط هم نیاز دارید. استفاده از جنس مرغوب و نصاب حرفه ای خود از مهم ترین پیش نیازهای موفقیت نصب عایق رطوبتی در اجرا است.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *