قیر ۶۰/۷۰ یکی از انواع قیر می باشد که با استفاده از اکسیداسیون وکیوم باتوم به دست می آید

قیر ۶۰/۷۰

خانه 8 وبلاگ 8 قیر ۶۰/۷۰
قیر 60/70

admin

۱۲ مهر, ۱۳۹۹
v
2 نظر ثبت شده است
ایزوگام | عایق | قیمت ایزوگام | قیمت رول ایزوگام
۵/۵ - (۱ امتیاز)

قیر ۶۰/۷۰ یکی از انواع قیر می باشد که با استفاده از اکسیداسیون وکیوم باتوم در واحدهای تولید قیر به دست می آید. میزان و درجه نفوذ این نوع قیر بین ۶۰ تا ۷۰ است.

پاسارگاد عایق پارس – قیرهای نفوذی با درجه بندی گرید جاده ای که بیشتر برای تولید آسفالت و در صنعت راه سازی و جاده سازی مورد استفاده قرار می گیرند٬ از طریق انجام فرآیند هوادهی به وکیوم باتوم به دست می آید. این قیر به صورت پلمپ از پالایشگاه ها خریداری و با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی مظروف سازی می گردد. از نظر محل استفاده قیر ۶۰/۷۰ بیشتر مناسب مناطق آب و هوایی معتدل است.

بیشتر بخوانید: تشخیص عایق رطوبتی مرغوب

خطرات

خطرات اصلی این نوع قیر دمای بالای آن در خلال فرآیند تولید، ذخیره سازی آن و نحوه نقل و انتقال می باشد. به خاطر داشته باشید که در صورت وقوع آتش سوزی برای خاموش کردن از کپسول های آتش نشانی استفاده کنید. استفاده از آب و یا کپسول های CO2 به مراتب بیشتر خطرآفرین است.

حمل و نقل و نگه داری

بارگیری٬ حمل و نقل و بار اندازی انواع قیرها باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد. انواع مختلف قیر باید جداگانه دسته بندی و انبار شوند. آزمایش نمونه‌ های گرفته شده از انواع قیر باید منطبق با ویژگی‌های خواسته شده در مشخصات با شد .

توصیه می شود این نوع قیر در محل های تمیز و سرپوشیده نگه داری شود و از تماس آن با آب٬ برف و سرما جلوگیری شود. لازم است انبارهای بسته به طور پیوسته تهویه در آن ها کار کند و از تجمع گازهای قابل اشتعال در آن ها جلوگیری نماید. این انبارها باید دور از آتش و مواد قابل اشتعال بوده و برای اعلام و اطفای حریق احتمالی در آن ها تدابیر لازم پیش بینی شده باشد.

۲ دیدگاه ها

 1. میثم

  متشکرم از مطلب مفیدتون

  پاسخ
  • admin

   سپاس گذاریم

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع ایزوگام و عایق‌های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ است

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

|