قیر ۶۰/۷۰ یکی از انواع قیر می باشد که با استفاده از اکسیداسیون وکیوم باتوم به دست می آید

قیر ۶۰/۷۰

قیر 60/70

admin

۱۲ مهر, ۱۳۹۹
v
0 نظر ثبت شده است
ایزوگام | عایق | قیمت ایزوگام | قیمت رول ایزوگام

قیر ۶۰/۷۰ یکی از انواع قیر می باشد که با استفاده از اکسیداسیون وکیوم باتوم در واحدهای تولید قیر به دست می آید. میزان و درجه نفوذ این نوع قیر بین ۶۰ تا ۷۰ است.

پاسارگاد عایق پارس – قیرهای نفوذی با درجه بندی گرید جاده ای که بیشتر برای تولید آسفالت و در صنعت راه سازی و جاده سازی مورد استفاده قرار می گیرند٬ از طریق انجام فرآیند هوادهی به وکیوم باتوم به دست می آید. این قیر به صورت پلمپ از پالایشگاه ها خریداری و با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی مظروف سازی می گردد. از نظر محل استفاده قیر ۶۰/۷۰ بیشتر مناسب مناطق آب و هوایی معتدل است.

بیشتر بخوانید: تشخیص عایق رطوبتی مرغوب

خطرات

خطرات اصلی این نوع قیر دمای بالای آن در خلال فرآیند تولید، ذخیره سازی آن و نحوه نقل و انتقال می باشد. به خاطر داشته باشید که در صورت وقوع آتش سوزی برای خاموش کردن از کپسول های آتش نشانی استفاده کنید. استفاده از آب و یا کپسول های CO2 به مراتب بیشتر خطرآفرین است.

حمل و نقل و نگه داری

بارگیری٬ حمل و نقل و بار اندازی انواع قیرها باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد. انواع مختلف قیر باید جداگانه دسته بندی و انبار شوند. آزمایش نمونه‌ های گرفته شده از انواع قیر باید منطبق با ویژگی‌های خواسته شده در مشخصات با شد .

توصیه می شود این نوع قیر در محل های تمیز و سرپوشیده نگه داری شود و از تماس آن با آب٬ برف و سرما جلوگیری شود. لازم است انبارهای بسته به طور پیوسته تهویه در آن ها کار کند و از تجمع گازهای قابل اشتعال در آن ها جلوگیری نماید. این انبارها باید دور از آتش و مواد قابل اشتعال بوده و برای اعلام و اطفای حریق احتمالی در آن ها تدابیر لازم پیش بینی شده باشد.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع عایق های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ می باشد

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

با شماره 09121125649 تماس بگیرید
این را به اشتراک بگذارید