درباره اورابام

نصب ایزوگام

نصب ایزوگام به روش بلایندساید

نصب ایزوگام در اکثر پروژه ها بعد از پرکردن زیربنای ساختمان انجام می شود. اما باید بدانید که در برخی پروژه ها این کار به سادگی امکان پذیر نیست و آنجاست که روی دیگر ایزوگام خود را نمایان می کند.…

Pasargad

15 اکتبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

نصب ایزوگام در اکثر پروژه ها بعد از پرکردن زیربنای ساختمان انجام می شود. اما باید بدانید که در برخی پروژه ها این کار به سادگی امکان پذیر نیست و آنجاست که روی دیگر ایزوگام خود را نمایان می کند. به این روش اصطلاحا بلایندساید گفته می شود.

پاسارگاد عایق پارس – دیو پولک، رئیس خدمات Epro در این باره می گوید: “Blindside حالتی بسیار دشوار برای نصب ایزوگام است. شما مجبورید ایزوگام را روی سیستم نگهداری خاک اعمال می کنید، نه بتن یا سنگ تراشییده شده. مشکل این است که شما باید جزئیات کار خود را در برابر آن سیستم نگهداری با بالاترین کیفیت انجام دهید – خواه تیرهای رو به عقب، ستون های ورقی یا خاک بومی فشرده شده به جای بتن مورد استفاده قرار گرفته باشد.”

بدیهی است که این مدل از نصب ایزوگام کاملاً پیچیده تر از روش معمول انجام کار است، اما گاهی اوقات ساده ترین یا تنها روش انجام این کار است.

Blindside اغلب در مواردی مورد نیاز است که خطوط ملک و سازه های مجاور امکان دسترسی را محدود می کنند. پروژه هایی شامل دیوارهای با پایه، تونل ها و هر محلی با تراکم ساخت و ساز و جمعیت بالا.

نصب ایزوگام

گاهی اوقات ، طراحان ممکن است برای جلوگیری از حفاری بیش از حد از ایزوگام بلایندساید استفاده کنند. جیمز A. فالکونر در این باره توضیح می دهد: “عایق رطوبتی بلایندساید می تواند به میزان قابل توجهی مساحت محلی را که برای ایجاد پایه های زیرزمینی حفاری می شود، کاهش دهد.” “این می تواند حفاری را به حداقل برساند یا از بین ببرد و ردپای توسعه ساختمان را کاهش دهد. گنجاندن ایزوگان بلایندساید بستگی به کارفرما و میزان اهمیت پروژه دارد و ممکن است بسیاری از افراد این حالت را ترجیح ندهند.

صرف نظر از محصولی که برای نصب تعیین یا انتخاب می کنید، همکاری نزدیک با سازنده و سایر افراد تیم سازنده تا حد زیادی تضمین می کند که عملکرد سازه همانطور که برای دهه های آینده در نظر گرفته شده است، تضمین می شود.

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

1 دیدگاه

  1. چه جالب
    ممنون از مطالب مفیدتون

    پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *