درباره اورابام

ایزوگام

ایزوگام و 4 نشانه که ساختمان شما به آن نیاز دارد

اگرچه ممکن است ایزوگام در یک پروژه نادیده گرفته شود، اما ضد آب بودن ساختمان در مناطقی خاص یک کار فوق العاده مهم است که باید انجام شود. پاسارگاد عایق پارس – اگر ایزوگام سازه نادیده گرفته شود، می تواند…

Pasargad

26 ژوئن 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

اگرچه ممکن است ایزوگام در یک پروژه نادیده گرفته شود، اما ضد آب بودن ساختمان در مناطقی خاص یک کار فوق العاده مهم است که باید انجام شود.

پاسارگاد عایق پارس – اگر ایزوگام سازه نادیده گرفته شود، می تواند خساراتی را به همراه داشته باشد که ترمیم آن بسیار هزینه بر است. چهار نشانه وجود دارد که می توانید بدانید ساختمان شما نیاز به ایزوگام دارد. اگر یکی از این چهار نشانه را پیدا کردید، نترسید. چرا که هنوز هم می توانید از خسارت بیشتر با کمترین هزینه جلوگیری کنید.

شکل گیری کپک و قارچ

یکی از رایج ترین و ناخوشایندترین نشانه های عدم ایزوگام بودن، وجود کپک و قارچ بر روی دیوارها، سقف ها و گوشه ها است. کپک اغلب در هرجا که رطوبت وجود داشته باشد، ظاهر می شود. این بدان معناست که اگرچه ممکن است کپک چیز ناخوشایندی باشد، اما این یکی از بهترین علائم هشدار دهنده اولیه است که به شما اطلاع می دهد ساختمان به شدت نیاز به اقدامات نصب ایزوگام دارد.

شکل گیری بوی رطوبت

یکی دیگر از علائم هشدار دهنده زودهنگام که کمتر مشهود است، این است که بوهایی شروع به تشکیل می شود. مشابه کپک، هر کجا که رطوبت وجود داشته باشد بوی خاک آلود شروع به شکل گیری می کند که معمولا کپک به دنبال آن می آید.

تشکیل ترک ها

اگر بو و کپک نادیده گرفته شود، در نهایت مشکل بدتر می شود و این امر منجر به ایجاد ترک بر روی دیوارها می شود. این به این دلیل است که مواد تشکیل دهنده دیوار برای مقاومت در برابر مقدار زیاد رطوبت طراحی نشده اند و در نتیجه خراب می شوند. ترک های ایجاد شده در دیوارها یکی از علائم جدی است که ساختمان واقعا نیاز به ایزوگام دارد.

تغییر شکل دیوارها و سقف ها

اگر سه علامت قبلی نادیده گرفته شوند، در نهایت یکی از علائم جدی تر شروع به ظهور می کند، یعنی تغییر شکل دیوارها و سقف ها. این علامت زمانی اتفاق می افتد که در واقع آب در دیواره ها و سقف ها جمع می شود و باعث تاب خوردن و انحراف آنها می شود.

اگر هر یک از این علائم در ساختمان شما ظاهر شود، نه تنها رفع آن فوری است، بلکه نشانه این است که بقیه ساختمان باید بررسی شود تا از ضد آب بودن آن اطمینان حاصل شود.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *