درباره اورابام

ایزوگام

صرفه جویی در منابع آب با ایزوگام بودن مناطق حساس

معمولاً توصیه می شود که در مورد مصرف آب، باوجدان باشید، اما آنچه اغلب از قلم می افتد، مقابله با مسائل معمول هدر رفت آب قبل از وقوع آن است. از جمله این موارد می توان به اطمینان از ایزوگام…

Pasargad

19 ژوئن 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

معمولاً توصیه می شود که در مورد مصرف آب، باوجدان باشید، اما آنچه اغلب از قلم می افتد، مقابله با مسائل معمول هدر رفت آب قبل از وقوع آن است. از جمله این موارد می توان به اطمینان از ایزوگام بودن مناسب همه مناطق مرطوب و نظم سیستم های زهکشی اشاره کرد.

پاسارگاد عایق پارس – اجازه ندهید که قبض های آب افزایش یابد و آسیب های احتمالی به دلیل وجود منطقه ای با ایزوگام ضعیف یا کمبود آن رخ دهد. در ادامه درباره چگونگی تأثیر ایزوگام در تلاش برای صرفه جویی در آب توضیح می دهیم.

چگونه یک منطقه با ایزوگام ضعیف می تواند آب را هدر دهد؟

با وجود نشت، سیل و آسیب ساختاری، ایزوگامی که به درستی نصب نشده است می تواند قبض آب شما را به طور جدی افزایش دهد.

عایق رطوبتی تکه ای یا نامناسب می تواند برجستگی، فرورفتگی و سطوح ناهموار ایجاد کند. این مناطق بیشتر باعث می شود آب به جهتی که شما نمی خواهید جریان یابد و منجر به آسیب بیشتر شود.

نشت و چکه باعث هدر رفت آب می شود. بنابراین بهتر است درحد امکان لوله کشی خود را ایزوگام کنید، اما نقاط اتصال یا شیرها معمولاً فرسایش طبیعی دارند. برای جلوگیری از جمع شدن آب مهم است که هم لوله کشی و هم مناطق اطراف آن ایزوگام باشد.

نکاتی برای صرفه جویی در مصرف آب در خانه

  • ایزوگام منطقه مرطوب

ایزوگام بودن دیوار، کف و بالکن برای اطمینان از عدم انتقال رطوبت از اهمیت اساسی برخوردار است. به همین ترتیب، دیوارها و کف های بتونی باید در مناطق مرطوب ایزوگام باشند تا از انتقال آب جلوگیری شود.

  • انحراف آب

اگر وقوع سیل در منطقه شما امری عادی است، اطمینان حاصل کنید که سیستم انحراف آب کافی دارید. همه ساختمان ها باید سیستم های ناودانی مناسبی برای کنترل رواناب داشته باشند.

  • شیر آب را بیهوده باز نگذارید

هنگام مسواک زدن، اصلاح یا شستن ظرف ها نیازی به باز بودن شیر آب نیست. داشتن پارچ مخصوص آب سرد در یخچال یا گرم کردن آب با کتری یا مایکروویو انتخاب هوشمندانه ای است.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *