قیر کات بک به وسیله مخلوط نمودن قیر پن گرید ۷۰/۱۰۰ یا ۱۶۰/۲۲۰ با نفت سفید تولید می شود.

قیر کات بک

قیر کات بک

admin

۱۵ مهر, ۱۳۹۹
v
0 نظر ثبت شده است
bitumen | ایزوگام | خرید ایزوگام | قیر کات بک | قیمت ایزوگام | قیمت رول ایزوگام

قیر کات بک به وسیله مخلوط نمودن قیر پن گرید ۷۰/۱۰۰ یا ۱۶۰/۲۲۰ با نفت سفید به منظور تنظیم ویکوزیته تولید می شود. این محصول به وسیله زمان جریان بر حسب ثانیه٬ با استفاده از ویسکومتر تار استاندارد (Standard Tar Viscometer: STV) مشخص و طراحی می شود.

پاسارگاد عایق پارس – سه درجه بندی مختلف از این نوع قیر وجود دارد: ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ ثانیه. عمده ترین کاربرد قیر کات بک مربوط به استفاده بر روی سطوح می باشد (surface dressing) و بخش زیادی از آن هم در جهت ساخت آسفالت استاندارد و آسفالت سرد (deferred set asphalt) مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر تست های STV و حلال بودن، این قیر باید با خصوصیت تقطیر و میزان نفوذ مورد نیاز برای قیرهای باقی مانده منطبق گردد. این امر باعث می شود که مصرف کنندگان در زمان استفاده مطمئن شوند که رقیق کننده با سرعت ثابت تبخیر می شود و می تواند پیش بینی کنند که مقدار قیر باقی مانده مناسب بوده و خواص مناسب برای سرویس دهی را دارد. در جدول زیر مشخصات قیرهای کات بک آمده است:

قیر کات بک

قیر کات بک

این قیر هم مانند سایر اعضای خانواده خود دارای جنبه های ایمنی و مراقب می باشد که باید در زمان حمل و نقل و استفاده از آن به شدت رعایت گردد.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع عایق های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ می باشد

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

با شماره 09121125649 تماس بگیرید
این را به اشتراک بگذارید