درباره اورابام

ایزوگام

از ساختمان خود محافظت کنید

ایزوگام مدتهاست که به عنوان یک ماده ضد آب عالی شناخته می شود. در حال حاضر هم استفاده به عنوان عایق رطوبتی دومین کاربرد بزرگ آن محسوب می گردد و حجم مصرف بین 10 تا 15 درصد از کل تولید…

Pasargad

15 سپتامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

ایزوگام مدتهاست که به عنوان یک ماده ضد آب عالی شناخته می شود. در حال حاضر هم استفاده به عنوان عایق رطوبتی دومین کاربرد بزرگ آن محسوب می گردد و حجم مصرف بین 10 تا 15 درصد از کل تولید در اروپا را هر ساله تشکیل می دهد.

پاسارگاد عایق پارس – ایزوگام کاربردهای بسیار متنوعی دارند: از استفاده به عنوان ضد آب برای سقف و دیوارها، تا مانع نفوذ آب باران به گاراژها و پارکینگ ها، حوضچه ها، مخازن، سایت های زباله های خطرناک و پل های نگهدارنده.

بهترین مورد استفاده از آن به عنوان پوشش ضد آب در مکان هایی است که باران فراوانی می بارد و آب و هوایی همواره سرد دارد. غشای ضد آب ایزوگام بیش از 100 سال است که موجود است. با استفاده از روش های پیشرفته برای محافظت موثر و ایمن در برابر محیط زیست تولید می شود.

این محصول انعطاف پذیر است و همچنین دارای طول عمر بالایی می باشد. به طور کلی طول عمر مفید ایزوگام های نصب شده به عنوان پوشش ضد آب در ساختمان ها بین 30 تا 50 سال برآورد می شود.

چند واقعیت زیست محیطی

تحقیقات زیادی در مورد ایزوگام و محیط زیست انجام شده است. در اینجا چند واقعیت اصلی را می گوییم:

  1. ایزوگام ماده ای بی اثر است که در آب حل نمی شود
  2. ایزوگام بر روی محیط پیرامون خود اثر نمی گذارد
  3. محافظی قدرتمند برای جلوگیری از نشت زباله های خطرناک

سقف ها، دیوارها و کف ها

همان طور که در بالا توضیح داده شد، معمولاً بیشترین کاربرد ایزوگام در ساختمان های مدرن است. و به طور فزاینده ای در ساختمان های تجاری و مسکونی در سراسر دنیا نصب می شود. با این حال، قابلیت انعطاف پذیری ایزوگام به حدی است که علاوه بر سقف ها در داخل دیوارها و کف استخرها و حمام ها و سرویس های بهداشتی هم یافت می شود.

منبع: Eurobitume.eu

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *