درباره اورابام

صنعت ایزوگام

آینده صنعت ایزوگام چگونه خواهد بود

صنعت ایزوگام بدون شک صنعتی سخت و دشوار به شمار می رود و موفقیت مستلزم مهارت و دانش فنی بوده که با ذکاوت در تجارت و اخلاق کاری یک کارآفرین آمیخته می گردد. پاسارگاد عایق پارس – بخشی از این…

Pasargad

27 اکتبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

صنعت ایزوگام بدون شک صنعتی سخت و دشوار به شمار می رود و موفقیت مستلزم مهارت و دانش فنی بوده که با ذکاوت در تجارت و اخلاق کاری یک کارآفرین آمیخته می گردد.

پاسارگاد عایق پارس – بخشی از این دشواری ناشی از طبیعت چرخه ایزوگام است. چرخه اقتصادی، رونق ساخت و ساز، شرایط آب و هوایی، رقابت و کدهای ساختاری همگی در این امر نقش دارند. در سال های پیش رو، مجوزهای ساختمانی، تغییر الزامات عایق بندی و مقاوم سازی ساختمان ها، چهره صنعت ایزوگام را تغییر خواهد داد. بیایید چند مورد از این روندها را بررسی کنیم.

اقتصاد

برای کسانی که در صنعت ایزوگام فعال هستند و تمرکز اصلی آنها بر ساخت و سازهای جدید است، سال آینده سال خوبی خواهد بود. نه تنها در کشور ما بلکه در اکثر نقاط دنیا مسکن با سرعت متوسطی به رشد خود ادامه می دهد و صدور پروانه های ساخت و ساز حتی در ماه های آینده رشد بیشتری خواهند داشت. نرخ بهره پایین، استانداردهای آسان وام و رشد اقتصادی متوسط باعث افزایش این امر می شود.

صنعت ایزوگام

صنعت ایزوگام

تنوع

ایزوگام ساختمان مسکونی با تأکید بر محصول بهتر، فناوری بهتر و ساختار بهتر، در حال تغییر است. به عنوان مثال، فیبر کربن در ترمیم ترک زیرزمین انقلابی ایجاد کرده است. این فناوری بیش از یک دهه است که وجود دارد ، اما اکنون بسیار پذیرفته شده و از نظر هزینه های رقابتی قابل قبول است.

شرکت های موفق ایزوگام در آینده طیف گسترده ای از خدمات تعمیرات زیرزمین را ارائه می دهند که به برطرف نمودن معایب ایزوگام نصب شده و حتی اشکالات زیرزمین کمک می کند.

نوآوری

هزینه ساخت و ساز همچنان افزایش می یابد که ناشی از افزایش هزینه های مواد اولیه و نیروی کار است. در پاسخ، توسعه دهندگان و صاحبان پروژه ها به طور فزاینده ای محصولات و راه حل های ایزوگام پیشرفته را انتخاب می کنند.

علاوه بر موارد اعلام شده٬ گزینه های دیگری مانند مقررات از پیش تعیین شده و نسل جدید ساختمان ها که به ساختمان های سبز معروف هستند هم وجود دارد.

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *