درباره اورابام

ایزوگام

چرا باید همیشه از ایزوگام برای خانه استفاده کرد؟

صرف نظر از هدف ساخت ساختمان، باید آن را به درستی ایزوگام نمود. آسیب های ناشی از آب می تواند برای ساختمان مضر باشد و منجر به تعمیرات گران قیمت و حتی تخریب ساختمان شود. پاسارگاد عایق پارس – می…

Pasargad

2 آگوست 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

صرف نظر از هدف ساخت ساختمان، باید آن را به درستی ایزوگام نمود. آسیب های ناشی از آب می تواند برای ساختمان مضر باشد و منجر به تعمیرات گران قیمت و حتی تخریب ساختمان شود.

پاسارگاد عایق پارس – می خواهیم بگوییم که چرا نباید هرگز سازه ی خود را بدون عایق کاری رها کنید.

ایزوگام و خسارت ناشی از آب

کاملا واضح است که اگر ساختمان شما به اندازه کافی مقاوم در برابر نفوذ آب نباشد، مستعد آسیب دیدن است. رطوبت در صورت عدم ایزوگام درست باعث آسیب شدید به ساختمان می شود. این عوامل می توانند باعث زنگ زدگی، ترک خوردگی ویا پوسیدگی ساختارهای داخلی شوند. این موارد بسیار خطرناک هستند و ساختمان را برای اسکان بسیار ناامن می کند.

ایزوگام و تعمیرات پرهزینه

بتنی که ضد آب باشد بین 25 تا 50 سال بدون تعمیر دوام می آورد به شرطی که تمیز و خوب نگهداری شود. این در مقایسه با بتنی که آب بندی نشده است بسیار زیاد است که تنها چند سال دوام می آورد و نیاز به تعمیرات گران قیمت دارد.

چه ساختمان برای سکونت و چه برای اهداف تجاری باشد، بسیار مهم است که پس از ساخت ایزوله شود، به طوری که هم عمر طولانی داشته باشد و هم فضای امنی را برای افرادی که در آن سکونت دارند، ارائه دهد.

ایزوگام و ضرر مالی

با گسترش نکته ای که قبلا ذکر شد، درصورتی که ساختمان شما به خوبی ایزوگام شده باشد و نیازی به تعمیرات گران قیمت نداشته باشد، پول زیادی را پس انداز خواهید کرد. در حالی که ممکن است در ابتدا پرهزینه به نظر برسد، اما این یک سرمایه گذاری بلند مدت است که به شما امکان می دهد پول زیادی را پس انداز کنید.

مسائل مربوط به سلامت

صدمات ناشی از آب به ساختمان در واقع می تواند مشکلات بهداشتی جدی برای ساکنان آن ایجاد کند. کپک و رطوبت می توانند باکتری هایی را که برای استنشاق کاملا مضر است آزاد کنند و همچنین بوی وحشتناکی ایجاد نمایند، بنابراین می توانید به این نتیجه برسید که ایزوگام بسیار مهم است.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *