درباره اورابام

ایزوگام منزل

اجرای مناسب ایزوگام خسارت ناشی از سیل را به حداقل می رساند

اجرای مناسب ایزوگام ساختمان را در برابر نفوذ باران مقاوم ساخته می کند. با این حال، بسیاری از خانه ها امکان آسیب دیدن ناشی از سیل را دارند. پاسارگاد عایق پارس – در حالی که هوای مرطوب به جاری شدن…

Pasargad

14 مارس 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

اجرای مناسب ایزوگام ساختمان را در برابر نفوذ باران مقاوم ساخته می کند. با این حال، بسیاری از خانه ها امکان آسیب دیدن ناشی از سیل را دارند.

پاسارگاد عایق پارس – در حالی که هوای مرطوب به جاری شدن سیل کمک می کند، اما مشکل اصلی جاری شدن سیل در خانه ها مسدود شدن یا آسیب دیدگی منطقه است که به دلیل انباشت مقادیر زیاد یا نشت مداوم آب رخ می دهد.

با وجود همه این موارد با سرمایه گذاری و اجرای مناسب ایزوگام خطر آسیب دیدن به سازه را بعد از جاری شدن سیل به حداقل می رسانید. اگر از قبل اقدامات احتیاطی و محافظتی انجام شود، این سیلاب های جزئی به راحتی قابل پیشگیری هستند. این اقدامات ایمنی به ریشه کن کردن احتمال وقوع سیل یا خسارات بدتر در آینده کمک می کند.

قبل از ورود به یک ساختمان یا اتاقی که در معرض سیل قرار گرفته است، باید اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه آسیب اساسی در سازه وجود نداشته باشد که منجر به تخریب یا صدمه زدن به شخص شود.

بعد، باید تمام وسایل برقی و پریزها را بررسی کنید. در صورت وجود نشانه های اتصال معیوب برقی، بلافاصله با یک متخصص تماس بگیرید و تا زمان حل مشکل از منطقه دور شوید. هنگام پاکسازی خرابی ها، حتما از لباس محافظ و ضد آب استفاده کنید، مانند شلوار بلند، دستکش و چکمه های لاستیکی.

حتماً هر نوع غذا یا دارویی را که با آب سیل در تماس بوده دور بریزید. تمام اتاق های آسیب دیده را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که در اسرع وقت هر منطقه ای را خشک می کنید تا از ایجاد قالب یا آسیب دائمی آب جلوگیری شود.

پیشگیری (یکی از موارد اجرای مناسب ایزوگام) همیشه بهترین راه برای مقابله با مسئله سیل است. با این وجود، اگر به موقع اقدامات لازم را انجام ندهیم، خیلی زود دیر می شود و در مناطق ناخواسته آب زیادی را شاهد خواهیم بود.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *