درباره اورابام

گره خوردن آب آشامیدنی با ایزوگام

اکثر مردم دنیا آب آشامیدنی سالم را حق خود می دانند که به لطف ایزوگام خوب و باکیفیت شدنی است. ما انتظار داریم که آب زلال و بدون آلاینده بلافاصله با چرخاندن شیر آب در دسترس باشد. پاسارگاد عایق پارس…

Pasargad

11 اکتبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

اکثر مردم دنیا آب آشامیدنی سالم را حق خود می دانند که به لطف ایزوگام خوب و باکیفیت شدنی است. ما انتظار داریم که آب زلال و بدون آلاینده بلافاصله با چرخاندن شیر آب در دسترس باشد.

پاسارگاد عایق پارس – در پشت این معجزه مدرن٬ شبکه مخازن آب و تصفیه خانه ها قرار دارند که 50 میلیارد گالن آب در روز تأمین می کنند. با این حال، بیشتر این زیرساخت ها در حال اتمام عمر مفید طراحی شده خود هستند و به نگهداری و ایزوگام جدید نیاز دارند. علاوه بر این، مخازن و تصفیه خانه های جدید برای خدمت به جمعیت در حال رشد باید در حال ساخت باشند.

تعداد زیادی از پیمانکاران عایق های رطوبتی متوجه شده اند که محافظت و آب بندی این مخازن که آب آشامیدنی مردم را تصفیه و ذخیره می کنند، یک محل سودآور است. تقریباً همه این مخازن از نوع فولادی یا بتونی هستند و از بسیاری از جهات، کارکردی شبیه به هم دارند. با این حال، پوشش مخازن آب آشامیدنی باید ایمن باشد و مخازن تصفیه نباید در معرض سایش، رطوبت٬ خشکی٬ یخ زدگی و گرمای مستقیم قرار گیرند. بعلاوه، دسترسی و فضای محدود در این کار، اغلب به میزان قابل توجهی به دشواری کار می افزایند.

ساخت و تعمیر مخزن آب پتانسیل قابل توجهی در صنعت ایزوگام دارد. طبق منابع صنعتی، بخش آب و فاضلاب شهری در کشورهای مختلف برای تأمین تقاضای پیش بینی شده طی 20 سال آینده باید میلیاردها دلار سرمایه گذاری کنند. امیدواریم در کشور ما نیز چنین تمهیداتی برای آینده در نظر گرفته شود تا دچار مشکل نشویم. نصب ایزوگام خوب و باکیفیت می توانند بسیاری از مشکلات چرخه تامین آب آشامیدنی تمیز و باکیفیت را برطرف کند.

منبع: Waterproofmag.com

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *