درباره اورابام

انجام ایزوگام بالکنی

متداول ترین مکان برای انجام ایزوگام و انواع آن

رفع خسارت ناشی از نفوذ آب به اموال شما می تواند گران و خطرناک باشد. به همین دلیل انجام ایزوگام در مراحل اولیه مهم است. با این حال، کدام روش ایزوگام برای شما بهتر است؟ پاسارگاد عایق پارس – در…

Pasargad

14 فوریه 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

رفع خسارت ناشی از نفوذ آب به اموال شما می تواند گران و خطرناک باشد. به همین دلیل انجام ایزوگام در مراحل اولیه مهم است. با این حال، کدام روش ایزوگام برای شما بهتر است؟

پاسارگاد عایق پارس – در این مقاله، انواع متداول مدل ها و مکان های ایزوگام کردن و اینکه کدام یک از آنها بیشتر با نیاز شما سازگار است را معرفی خواهیم نمود.

ایزوگام بالکن

بیشتر بالکن ها از بتن ساخته شده اند. با گذشت زمان، آب می تواند به آن نفوذ کند و به آن آسیب برساند. بالکن شما همیشه می تواند در معرض تغییرات مداوم آب و هوا مانند باران، تگرگ یا نور آفتاب باشد. این عوامل دلایل کافی برای ایزوگام نمودن این قسمت از خانه شماست.

حرارت دادن سطح

این روش ایزوگام به سادگی یک مانع برای نفوذ آب است که با استفاده از مشعل بر روی سطح حرارت داده می شود. روند گرم شدن غشای سطح، پیوند محکمی را ایجاد می کند.

این روش بسیار مناسب سقف ها می باشد زیرا مساحت گسترده ای دارند. اما همچنین می تواند در مناطق کوچکتر نیز به کار رود و قابل تنظیم است، به این معنی که حتی اگر خاصیت منحصر به فردی داشته باشید، این روش می تواند برای شما مناسب باشد.

غشای مایع

عایق رطوبتی غشای مایع را می توان در هرجایی که غشاهای ورق امکان پذیر است و همچنین مناطق کوچکتر و پیچیده تر استفاده کرد. این یک راه حل کاربردی آسان است و از محافظت کافی برخوردار می باشد.

غشای مایع پس از استفاده، یک مانع ضد آب کامل و مداوم تشکیل می دهد و یک منطقه قابل تنفس و مقاوم در برابر اشعه UV را ایجاد می کند. برای بالکن ها، حمام ها یا حتی گلدان های گیاهان، ایزوگام بودن غشای مایع یک انتخاب عالی است.

پوشش های اپوکسی

پوشش های اپوکسی را می توان در انواع رنگ ها و پوشش ها به عنوان یک مانع جذاب برای مقابله با نفوذ آب تهیه کرد و آن را به یک راه حل عالی برای مناطق صنعتی تبدیل نمود.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *