متداول ترین مکان برای انجام ایزوگام و انواع آن - پاسارگاد عایق پارس

متداول ترین مکان برای انجام ایزوگام و انواع آن

انجام ایزوگام بالکنی

admin

۲۶ بهمن, ۱۳۹۹
v
0 نظر ثبت شده است
waterproofing | ایزوگام | پاسارگاد عایق پارس | خرید ایزوگام | قیمت ایزوگام | کارخانه ایزوگام | نمایندگی کارخانه ایزوگام

رفع خسارت ناشی از نفوذ آب به اموال شما می تواند گران و خطرناک باشد. به همین دلیل انجام ایزوگام در مراحل اولیه مهم است. با این حال، کدام روش ایزوگام برای شما بهتر است؟

پاسارگاد عایق پارس – در این مقاله، انواع متداول مدل ها و مکان های ایزوگام کردن و اینکه کدام یک از آنها بیشتر با نیاز شما سازگار است را معرفی خواهیم نمود.

ایزوگام بالکن

بیشتر بالکن ها از بتن ساخته شده اند. با گذشت زمان، آب می تواند به آن نفوذ کند و به آن آسیب برساند. بالکن شما همیشه می تواند در معرض تغییرات مداوم آب و هوا مانند باران، تگرگ یا نور آفتاب باشد. این عوامل دلایل کافی برای ایزوگام نمودن این قسمت از خانه شماست.

حرارت دادن سطح

این روش ایزوگام به سادگی یک مانع برای نفوذ آب است که با استفاده از مشعل بر روی سطح حرارت داده می شود. روند گرم شدن غشای سطح، پیوند محکمی را ایجاد می کند.

این روش بسیار مناسب سقف ها می باشد زیرا مساحت گسترده ای دارند. اما همچنین می تواند در مناطق کوچکتر نیز به کار رود و قابل تنظیم است، به این معنی که حتی اگر خاصیت منحصر به فردی داشته باشید، این روش می تواند برای شما مناسب باشد.

غشای مایع

عایق رطوبتی غشای مایع را می توان در هرجایی که غشاهای ورق امکان پذیر است و همچنین مناطق کوچکتر و پیچیده تر استفاده کرد. این یک راه حل کاربردی آسان است و از محافظت کافی برخوردار می باشد.

غشای مایع پس از استفاده، یک مانع ضد آب کامل و مداوم تشکیل می دهد و یک منطقه قابل تنفس و مقاوم در برابر اشعه UV را ایجاد می کند. برای بالکن ها، حمام ها یا حتی گلدان های گیاهان، ایزوگام بودن غشای مایع یک انتخاب عالی است.

پوشش های اپوکسی

پوشش های اپوکسی را می توان در انواع رنگ ها و پوشش ها به عنوان یک مانع جذاب برای مقابله با نفوذ آب تهیه کرد و آن را به یک راه حل عالی برای مناطق صنعتی تبدیل نمود.

منبع: Titanwaterproofing

۰ دیدگاه

ترک بک ها/پینگ بک ها

  1. مشکلات ایزوگام نامناسب در سازه های مشترک - پاسارگاد عایق پارس | ایزوگام | قیمت روز ایزوگام‌ - […] متداول ترین مکان برای انجام ایزوگام و انواع آن […]

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع عایق های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ می باشد

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

این را به اشتراک بگذارید