درباره اورابام

نصب ایزوگام

3 دلیل عدم موفقیت در مراحل نصب ایزوگام

اکثر مردم، اقداماتی را که برای نصب ایزوگام (در مراحل نصب ایزوگام) انجام می دهند بسیار موثر می دانند، که از نفوذ آب به مناطق حساس و ایجاد خسارت جلوگیری می شود. پاسارگاد عایق پارس – با این حال، مواردی…

Pasargad

10 جولای 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

اکثر مردم، اقداماتی را که برای نصب ایزوگام (در مراحل نصب ایزوگام) انجام می دهند بسیار موثر می دانند، که از نفوذ آب به مناطق حساس و ایجاد خسارت جلوگیری می شود.

پاسارگاد عایق پارس – با این حال، مواردی وجود دارد که مربوط به ایزوگام نیست و در عین حال منجر به هدر رفتن پول، منابع و حتی آسیب بیشتر می شود. در اکثر نقاط دنیا، نصب ایزوگام در ساختمان های مسکونی و تجاری ضعیف کار می شود و این اقدامات در مواردی منجر می شود که صاحبان خانه و مشاغل مجبور شوند هزینه های بیشتری را برای تعویض عایق رطوبتی صرف کنند.

در اینجا برخی از دلایل اصلی عدم موفقیت نصب ایزوگام را بررسی می کنیم.

زیرسازی ضعیف

هرگونه مشکل در مورد ایزوگام، اغلب از آغاز فرایند شروع می شود. قبل از شروع به نصب هر نوع روش ایزوگام، بسیاری از موارد باید مورد توجه قرار گیرند، مانند اینکه آیا سطح تمیز شده است، آیا سطح مسطح است و آیا آب به طور کامل از روی سطح تخلیه می شود. همه این اقدامات به ویژه برای نصب ایزوگام بر روی بالکن، که در آن فضا بسیار کوچکتر است و نیاز به بررسی دقیق هرگونه تغییر شکل، کثیفی یا اجزا دارد، بسیار مهم است.

وجود رطوبت از قبل

برای اینکه یک سطح ضد آب شود، باید کاملا خشک گردد. با این حال، گاهی اوقات ممکن است این گونه نباشد و سطحی که باید ایزوگام شود هنوز هم رطوبت دارد. این امر منجر به عدم انجام نصب ایزوگام به درستی می شود که در نهایت منجر به هزینه های اضافی می گردد. هنگام ایزوگام کردن سطح، همیشه اطمینان حاصل کنید که رطوبت سطحی را که عایق بندی می کنید، ارزیابی کرده اید و حتی تا بازرسی از ملات و آجرکاری که سطح را احاطه کرده است، پیش بروید.

عدم پرایمینگ

پرایمینگ سطح آن را برای مراحل نصب ایزوگام آماده می کند و اجازه می دهد مواد به کار رفته در ایزوگام به سطح بچسبد.

عدم پرایمینگ سطح باعث ایجاد سطوح ناهموار و ناآرام برای استفاده از ایزوگام می شود و در نتیجه باعث ایجاد تجمع آب و تشکیل رطوبت بر روی سطح و منجر به آسیب دیدگی می شود.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *