درباره اورابام

ایزوگام مطمئن ساختمان

قابل اطمینان‌ترین روش‌های ضد‌آب ساختمان

این که ساختمانی در معرض آسیب آب قرار داشته باشد هرگز خبر خوبی نیست. این می تواند صدمات زیادی به اموال، وسایل، تجارت و افراد ساکن در آن ساختمان وارد کند. پاسارگاد عایق پارس – بدون شک اطمینان از این که…

Pasargad

6 آوریل 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

این که ساختمانی در معرض آسیب آب قرار داشته باشد هرگز خبر خوبی نیست. این می تواند صدمات زیادی به اموال، وسایل، تجارت و افراد ساکن در آن ساختمان وارد کند.

پاسارگاد عایق پارس – بدون شک اطمینان از این که تمام لایه های ساختمان دارای اقدامات پیشگیرانه است، به شما و ساکنان آن آرامش خاطر می بخشد.

روش های متعددی برای ایزوگام کردن ساختمان با صرفه اقتصادی مانند ورق و مشعل بر روی غشا و غشای مایع وجود دارد. همچنین خدمات و اقدامات دیگری برای تکمیل ایمنی بنا مانند آب بندی، عایق بندی و پوشش های اپوکسی وجود دارد.

این که آیا یک ساختمان جدید است یا یک ساختمان قدیمی که برای اقدامات به روزرسانی یا تعمیراتی در نظر گرفته شده است، مطمئن شدن از این که به طور صحیح و حرفه ای عایق بندی شده بسیار مهم است.

مشعل بر روی غشا

یکی از قابل اطمینان ترین روش های ضد آب کردن، مشعل بر روی غشا است. این یک فرآیند جوشکاری است که ورق را به ساختمان متصل می کند، و یکی از بهترین برنامه های ممکن برای محافظت از ساختمان به شمار می رود.

به دلیل مخلوط پلیمر، ورق و مشعل بر روی غشا در هوای سرد عملکرد مطلوبی حاصل می شود و از مقاومت کششی بالایی برخوردار خواهد شد. این امر برای بالکن ها و پشت بام ها بسیار کارآمد است.

غشاهای مایع

این نوع غشا یک پوشش انعطاف پذیر است که بسیار انعطاف پذیر بوده و برای استفاده در مناطق جزئی و کوچکتر ترجیح داده می شود. به همین دلیل بسیاری از دارندگان املاک ضد آب بودن غشای بالکن را انتخاب می کنند.

اهمیت ضد آب بودن

برخی از موارد اصلی که در طبقات و ساختمان های تجاری یافت می شود، ایزوگام بودن فرسوده، اتصالات آسیب دیده یا کاربردهای نادرست است. آنچه که این را بدتر می کند این است که به محض وقوع نشت، تشخیص محل دقیق منبع می تواند مشکل باشد.

نشت آب به راحتی می تواند گسترش یابد و عواقب جبران ناپذیری ایجاد کند. در ساختمان های مشترک مشکلات آب ایجاد می شود، که می تواند مضرر و خطرناک باشد.

اطمینان از اینکه نقاط اصلی دسترسی به آب مانند سقف ها و بالکن ها کاملاً ایمن هستند ، برای ایمنی کلی ضروری است.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *