درباره اورابام

شرق گلستان

شرق گلستان

Pasargad

29 سپتامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

ایزوگام شرق گلستان یکی از محصولات ما و در سه مدل دو لایه ساده صادراتی٬ دو لایه فویل دار صادراتی و تک لایه ممتاز فویل دار تولید می شود.

پاسارگاد عایق پارس – از مهم ترین و بارزترین ویژگی های این ایزوگام می توان به ثبات و دوام بیشتر به علت لایه تیشو٬ مقاومت در برابر اشعه خورشید٬ بازتاب ۸۵ درصدی نور آفتاب و حرارت٬ ایستادگی بالا با انعطاف پذیری فوق العاده و فرمول ‌پذیری بر اساس آب و هوای سردسیر، معتدل و گرمسیر اشاره کرد.

ایزوگام شرق گلستان از جدیدترین دستاوردهای شرکت پاسارگاد عایق پارس است که از محصولات اصلی شرکت به شمار می رود و در میان کاربران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

در تولید این عایق رطوبتی همانند دیگر محصولات شرکت تلفیقی از فناوری نانو ذرات و پلیمریزاسیون به کار رفته که خواص فیزیکی و شیمیایی آن ها را بهبود بخشیده است.

استفاده از تکنولوژی نانو موجب دوبرابر شدن عمر عایق رطوبت و کاهش آلایندگی هوا در هنگام نصب و باعث بالا رفتن بهره وری می شود.

این محصول در سال ۱۳۹۵ ثبت شده و به تولید انبوه رسیده و در بازار کل کشور عرضه می شود.

محصولات شرکت پاسارگاد عایق پارس بر اساس الزامات استاندارد تضمین کیفیت عایق رطوبتی به شماره ۳۸۸۵ موسسه عالی استاندارد ایران تولید می‌گردد.

ایزوگام شرق گلستان برای کلیه سطوح ساختمانی ازجمله دیوار٬ سطوح شیبدار٬ سقف٬ سرویس بهداشتی٬ آشپزخانه٬ زیر ساخت ساختمان٬ استخر و … کاربرد دارد.

شرق گلستان

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *