درباره اورابام

نفوذ آب

آماری درباره خسارت های وارده ناشی از نفوذ آب

آسیب های ناشی از نفوذ آب می تواند هزینه های غیرمنتظره و پرهزینه ای داشته باشد. بسیاری از خانه ها، مشاغل و ساختمان ها اشکال مختلف خسارت ناشی از آب را تجربه می کنند و حق بیمه ای که شرکت…

Pasargad

26 می 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

آسیب های ناشی از نفوذ آب می تواند هزینه های غیرمنتظره و پرهزینه ای داشته باشد. بسیاری از خانه ها، مشاغل و ساختمان ها اشکال مختلف خسارت ناشی از آب را تجربه می کنند و حق بیمه ای که شرکت های بیمه پرداخت می کنند می تواند بسیار زیاد باشد.

پاسارگاد عایق پارس – با نشت سقف، دوام بالکن به خطر می افتد یا سازه در معرض عناصر سخت قرار می گیرد و می تواند دردسر زیادی برای مالک ایجاد کنند. همچنین ممکن است به موارد قیمتی یا حساس آسیب برساند.

عوامل زیادی مانند منطقه، نرخ بیمه، میزان خسارت، بازه زمانی و موارد دیگر در محاسبه هزینه خسارت نقش دارند. نشت آب می تواند باعث آسیب به ساختار داخلی شود که ممکن است در ابتدا خطرناک به نظر نرسد، اما با گذشت زمان می تواند فاجعه بار باشد.

ایزوگام (صحیح و اصولی) نه تنها از آسیب ساختاری، بلکه از تشکیل کپک و قارچ نیز جلوگیری می کند. ظاهر شدن رطوبت در خانه ها و دفاتر کار می تواند منجر به رشد کپک شود که ممکن است منجر به عوارض تنفسی یا اختلالات سلامتی شود. هر چه بیشتر از زمان آن بگذرد مبارزه با آن بسیار دشوارتر و گران تر از وهله اول خواهد بود.

طبق مطالعات، 93 درصد از خسارات ناشی از آب قابل پیشگیری است و حدود 20 درصد از مطالبات بیمه مربوط به این موضوع است. با توجه به این نکته مهم است که به عایق بندی (با ایزوگام) و نحوه اجرای صحیح آن اهمیت دهیم.

خانه ها و ساختمان ها در صورت عدم نگهداری صحیح یا عدم اقدامات پیشگیرانه در معرض آسیب ناشی از نفوذ آب قرار دارند. سازه هایی که ایزوگام شده اند و به طور مداوم در معرض عناصر مختلف هستند، از عملکرد و طول عمر طولانی تری نسبت به سایر بالکن های فاقد ایزوگام عمل می کنند. این نکته را هم به خاطر داشته باشید.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *