درباره اورابام

ایزوگام سه دات

سه دات

Pasargad

22 سپتامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

ایزوگام سه دات یکی از محصولات تولیدی در شرکت پاسارگاد عایق پارس می‌ باشد و بیشترین مورد مصرفی آن مربوط به ساختمان های با ارتفاع بلند است.

ایزوگام سه دات علاوه بر استفاده به عنوان روكش خارجی و نمای زيبای ديوار٬ دور منبع و تانکرها به خصوص تانكرهايی كه نيازمند بازتاب نور خورشيد و حرارت ناشي از آن هستند٬ دور لوله‌های تاسیسات٬ استخرها٬ ديوارهايي كه سطح ناصاف دارند و سيمانكاري نشده‌اند و سقف پشت بام ها به عنوان لایه دوم استفاده می شود.

سه دات

در تولید این عایق رطوبتی همانند دیگر محصولات شرکت تلفیقی از فناوری نانو ذرات و پلیمریزاسیون به کار رفته که خواص فیزیکی و شیمیایی آن ها را بهبود بخشیده است.

استفاده از تکنولوژی نانو موجب دوبرابر شدن عمر عایق رطوبتی و کاهش آلایندگی هوا در هنگام نصب و باعث بالا رفتن بهره وری می شود.

این محصول در سال ۱۳۹۴ ثبت شده و به تولید انبوه رسیده و در بازار کل کشور عرضه می شود.

محصولات شرکت پاسارگاد عایق پارس بر اساس الزامات استاندارد تضمین کیفیت عایق رطوبتی به شماره ۳۸۸۵ موسسه عالی استاندارد ایران تولید می‌گردد.

همان طور که گفته شد ایزوگام سه دات برای دور لوله‌های تاسیسات٬ استخرها٬ ديوارهايي كه سطح ناصاف دارند و سيمانكاري نشده‌اند و سقف پشت بام ها به عنوان لایه دوم استفاده می شود.

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

4 دیدگاه ها

  1. این مارک خیلی کیفیت خوبی داره با توجه به قیمتش

    پاسخ
    • همین طور هست. البته مواد اولیه مرغوبی که استفاده می کنیم دلیل کیفیت بالای محصول نهایی هست

      پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *