درباره اورابام

مشعل گرفتن بر روی ایزوگام

مشعل گرفتن بر روی ایزوگام به چه معنا است؟

اگر در کار ایزوگام مشغول نباشید، احتمالا مشعل گرفتن بر روی ایزوگام موضوعی نیست که به آن فکر کنید. حتی ممکن است چیزی باشد که از آن اطلاعاتی هم ندارید. پاسارگاد عایق پارس – بسیاری از ساختمان ها از ایزوگام…

Pasargad

8 می 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

اگر در کار ایزوگام مشغول نباشید، احتمالا مشعل گرفتن بر روی ایزوگام موضوعی نیست که به آن فکر کنید. حتی ممکن است چیزی باشد که از آن اطلاعاتی هم ندارید.

پاسارگاد عایق پارس – بسیاری از ساختمان ها از ایزوگام استفاده می کنند آن هم بدون این که کسی متوجه شود زیرا یکپارچه و موثر است. اما به صورت کلی مشعل گرفتن بر روی ایزوگام چیست؟

مشعل گرفتن بر روی ایزوگام، همانطور که از نام آن پیداست، حرارتی است که بر روی لایه ایزوگام با مشعل اعمال می شود و در واقع آن ناحیه را ضد آب می کند.

این کار برای سقف های کم شیب یا پشت بام های بتنی که استعداد جمع کردن آب بر روی خود را دارند بسیار مناسب است. همچنین می تواند برای کاربردهایی با تنوع گسترده مانند داخل گلدان های گیاهان و یا به عنوان عایق ضد آب در مخازن آب مورد استفاده قرار گیرد.

خود ایزوگام انعطاف پذیر است و سطحی تقریباً اسفنجی دارد. این ماده در درجه اول از قیر، هیدروکربن پایه و روغن خام ساخته شده و سپس با آسفالت اصلاح می شود. این آسفالت اغلب به صورت یک آسفالت اصلاح شده پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. سپس این مخلوط با یک لایه پلی استر تقویت می شود تا به آن یکپارچگی ساختاری دهد.

ایزوگام می تواند به واسطه گرم شدن لبه ها و اتصال آنها به هم مانند قطعات پازل به یکدیگر متصل شود تا هر شکل، ماده و اندازه ای را پوشش دهد. در واقع هدف از مشعل گرفتن بر روی ایزوگام همین است.

این بدان معنی است که می توان ایزوگام را به صورت سفارشی در فضاهای مختلف قرار داد. از طرفی با استفاده از گرما، پیوند محکم تری برای ایزوگام فراهم می شود و انعطاف بیشتری برای آن بسته به مدل طراحی حاصل می گردد.

منیع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *