درباره اورابام

دشمنی آب

چرا آب می تواند بدترین دشمن دارایی شما باشد؟

آب به ما زندگی می دهد. ما را هیدراته می کند، به گیاهان ما اجازه می دهد تا رشد کنند و اقیانوس ها، رودخانه ها و نهرها را پر می کند که انواع حیات را در خود جای داده اند.…

Pasargad

6 نوامبر 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

آب به ما زندگی می دهد. ما را هیدراته می کند، به گیاهان ما اجازه می دهد تا رشد کنند و اقیانوس ها، رودخانه ها و نهرها را پر می کند که انواع حیات را در خود جای داده اند.

پاسارگاد عایق پارس – اما فراوانی آن می تواند شمشیر دولبه باشد. بسیاری از مدرنیته های امروزی زندگی، از جمله قسمت های بزرگی از دارایی های شما، وقتی خشک هستند، بهترین عملکرد را دارند و این دقیقا برعکس همان چیزی است که در جمله قبل در مورد آب و حضور آن گفته شد.

ناودان های زنگ زده، پنجره های با نشت، سقف های سوراخ دار و واتراستاپ های بتنی که به درستی نصب نشده اند، همگی می توانند برای ورود آب به مکان هایی در خانه یا محل کار شما که در واقع اصلا نباید وجود خارجی داشته باشند، مضر باشد و عواقب ظهور آن در این مناطق می تواند آزاردهنده، پرهزینه یا حتی خطرناک باشد.

آب و خسارت

چند نوع آسیب دیدگی ناشی از نفوذ آب وجود دارد که از دلایل مختلف ناشی می شود. این موارد شامل گزینه های زیر می شود:

 • تخلیه ناگهانی یا تصادفی آب
 • نشت از لوله کشی
 • سرریز شدن
 • خسارت ناشی از سیل یا طوفان

این مسائل اساسی به طور کلی به دو روش بروز می کنند: اول ایجاد حوضچه های آب در یک منطقه، دوم به صورت روان آب از قسمتی از دارایی شما عبور می کنند.

حوضچه ها

اگر آب در درون خانه شما نشت کند و اجازه داده شود در یک ناحیه به صورت حوض جمع شود، می تواند مشکلات مختلفی ایجاد نماید. ممکن است دیوارهای پایه بتنی یا آجری فرسوده شوند و در نتیجه نیاز به تعمیرات پرهزینه داشته باشند.

علاوه براین، این اتفاق می تواند باعث رشد کپک در فرش، بتن یا دیوار خشک شده و برای سلامتی خطرآفرین شود که باید توسط یک متخصص با آن برخورد گردد. آب جمع شده کفپوش ها را خراب می کند و در صورت رفع نشدن علت، ظاهر ناخوشایندی ایجاد می کند.

روان آب ها

نشتی که از دیوارها، فونداسیون و یا از کنار ملک شما عبور می کند، می تواند به سرعت موادی را که با آنها تماس پیدا می کند، فرسوده کند و منجر به هزینه مقدار زیادی کار تمیز کردن یا تعمیر شود. روان آب در حالی که احتمالاً کمتر منجر به مشکلات سلامتی می شود، اما در زمانی کمتر آسیب بسیار بیشتری را نسبت به حوضچه های آب وارد می کند.

مهم نیست که اموال شما در معرض چه نوع آسیب ناشی از این رحمت الهی قرار می‌گیرند، چرا که خیلی راحت می توانید با نصب عایق رطوبتی از شروع چنین آسیب‌هایی جلوگیری کنید.

منبع: titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

10 دیدگاه ها

 1. مقالاتتون خیلی مفیده، ممنون

  پاسخ
  • سپاس از همراهی شما

   پاسخ
 2. بسیااااار عالی و مفید ?

  پاسخ
 3. مطلب بسيار مفيدي بود.ممنون?

  پاسخ
 4. مرسی عالی

  پاسخ
  • ممنونیم ?

   پاسخ
 5. چقدر جالب?

  پاسخ
  • سپاس

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *