درباره اورابام

پل ها و معابر

ایزوگام پل ها و معابر

پل ها و معابر بخش مهمی از زیرساخت های هر شهر و کشوری به شمار می روند. اما بخش قدیمی این زیرساخت ها فرصتی را برای تولیدکنندگان ایزوگام فراهم می کنند. پاسارگاد عایق پارس – بیشتر پل ها و معابر…

Pasargad

15 دسامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

پل ها و معابر بخش مهمی از زیرساخت های هر شهر و کشوری به شمار می روند. اما بخش قدیمی این زیرساخت ها فرصتی را برای تولیدکنندگان ایزوگام فراهم می کنند.

پاسارگاد عایق پارس – بیشتر پل ها و معابر در اواسط قرن بیستم ساخته شدند، یعنی زمانی که دنیا با افزایش ترافیک اتومبیل ها و رونق راه سازی همراه بود.

بسیاری از این سازه ها به پایان عمر طراحی خود نزدیک می شوند و پیش بینی می شود که تولیدکنندگان ایزوگام و پیمانکاران تعمیرکننده پل ها و معابر در دهه آینده کارهای قابل توجهی را برای جایگزینی یا افزایش طول عمر عملیاتی آن ها انجام دهند.

طبق جدیدترین داده های منتشر شده در مجلات معتبر راه سازی در دنیا٬ از هر ۴ پل ۲ پل نیاز به تعمیر دارد و اگر این تعمیرات به موقع و در اسرع وقت انجام نشوند٬ ممکن است اتفاقات فاجه باری رخ دهد. چرا که این پل ها و معابر محل عبور و مرور وسایل نقلیه بسیارس است.

ایزوگام کردن جاده ها و معابر هم مشکلات و سختی های خاص خود را دارد ولی به طور کلی اگر یک روکش آسفالت وجود داشته باشد٬ به راحتی می توانید آن را بردارید و این کار می تواند بدون آسیب رساندن به لایه‌ های ایزوگام اتفاق بیافتد. اگر ایزوگام به کار رفته در جاده سازی به درستی نصب شود می تواند تا پنجاه سال یا بیشتر دوام آورد.

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *