درباره اورابام

بازار ایزوگام

کسب و کار خود را در بازار ایزوگام حفظ کنید

در حالی که بازار ایزوگام تجاری مشتری و درآمد بیشتری را در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهد، اما بدون خطر و چالش های اساسی نیست. از طرفی بازار ایزوگام پروژه های مسکونی متفاوت است. پاسارگاد عایق پارس – کریس براون…

Pasargad

15 نوامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

در حالی که بازار ایزوگام تجاری مشتری و درآمد بیشتری را در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهد، اما بدون خطر و چالش های اساسی نیست. از طرفی بازار ایزوگام پروژه های مسکونی متفاوت است.

پاسارگاد عایق پارس – کریس براون از Rescon Basement Solutions در این باره می گوید: “کار اساساً یکسان است. با این حال، چشم انداز دو بازار بسیار متفاوت است. این اختلافات می تواند خرابی را برای یک شرکت تولید کننده ایجاد کند که آماده ورود به دنیای پروژه های بزرگ نیست.”

پیمانکارانی که این تغییر کاری را انجام داده اند می گویند بزرگترین چالش در جنبه فنی کار نیست، بلکه در مقیاس، برنامه ریزی و مدیریت مالی است که مورد نیاز است.

بیمه

پروژه های بزرگتر خطرات بیشتری دارند و اکثر کسانی که ایزوگام نصب می کنند می دانند که پوشش بیمه آنها قبل از پرداختن به کارهای تجاری نیاز به افزایش دارد. وقتی مشکلی در یک پروژه مسکونی رخ دهد، اکثر شرکت ها می توانند آن را پوشش دهند. اما در کارهای تجاری، یک پروژه بد کافی است تا آنها را از دور تجارت در بازار ایزوگام خارج کند.

شفافیت کاری

پوشش بهتر فقط یک ایده خوب نیست٬ بلکه معمولاً یک نیاز است. پیمانکاران عمومی یا صاحبان پروژه معمولاً شرکت هایی را که سیاست هایشان در این زمینه کافی و شفاف نیست را در نظر نمی گیرد. بیشتر شرکت های تولید کننده ایزوگام مسکونی از قبل دارای مسئولیت عمومی و بیمه جبران خسارت کارگران هستند.

هوشمندی

تغییر با سرعت زیاد می تواند منجر به نابودی شرکتی شود که قبلا در زمینه ایزوگام های مسکونی فعالیت می کرد. بنابراین اگر می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید یا تغییری ایجاد کنید٬ بهتر است کار را با پروژه های کوچک  آغاز کنید. پروژه های که معمولا ریسک کمتری دارند و در صورت رخ دادن اتفاقی پیش بینی نشده امکان جبران آن وجود داشته باشد.

کار تجاری قطعاً چالش برانگیز است و آسان نیست و باید چالش های کار تجاری را دوست داشته باشید. چرا که انجام یک پروژه جدید و متفاوت بسیار ارزشمند است.

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *