درباره اورابام

بازار ایزوگام

گزارش جهانی از بازار ایزوگام

گزارش جهانی از بازار ایزوگام و عایق های رطوبتی نکات قابل توجه و تجزیه و تحلیل‌های مفیدی را از این بازار با تمرکز بر داده های واقعی٬ فعالیت‌های فعلی این صنعت٬ فرصت‌های رشد٬ اختراع محصولات جدید و پیش بینی بازار…

Pasargad

16 سپتامبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

گزارش جهانی از بازار ایزوگام و عایق های رطوبتی نکات قابل توجه و تجزیه و تحلیل‌های مفیدی را از این بازار با تمرکز بر داده های واقعی٬ فعالیت‌های فعلی این صنعت٬ فرصت‌های رشد٬ اختراع محصولات جدید و پیش بینی بازار را در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد.

پاسارگاد عایق پارس – ارزش بازار جهانی ایزوگام و عایق های رطوبتی در سال ۲۰۱۷ چیزی در حدود ۱۹.۳ میلیارد دلار آمریکا بوده است٬ که پیش‌بینی می‌شود این عدد تا سال ۲۰۲۳ به ۲۵.۱ میلیارد دلار برسد.

اما در این میان برخی مناطق در دنیا که بیشتر درگیر برف و باران بودند٬ از ایزوگام بیشتر استفاده کرده‌اند در نتیجه بازار ایزوگام در آن مناطق گرم‌تر بوده است. بنابراین گزارش دو کشور چین و هند در قاره آسیا و کل قاره اقیانوسیه بیشترین سرانه مصرف ایزوگام را داشته‌اند.

افزایش تقاضا برای ایزوگام در هند

رشد جمعیت، شهرنشینی سریع و مشوق‌های دولتی برای ساخت و ساز تعداد٬ زیادی از شرکت‌های زیربنایی و سازندگان را مجبور به سرمایه گذاری در این بخش کرده است. این امر منجر به رونق ساخت و ساز در هند شده است. با افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان در مورد اهمیت استفاده از عایق های رطوبتی و دستورالعمل‌های سختگیرانه دولت٬ بازار ایزوگام با رشد چشمگیری همراه بوده است.

رشد بازار در آسیا و اقیانوسیه

پیش‌بینی می‌شود آسیا و اقیانوسیه پیشتاز بازار عایق‌های رطوبتی باشند. در حال حاضر دو کشور چین و هند بازار اصلی این محصولات به شمار می‌روند و اقیانوسیه هم به دنبال آن‌ها است.

هدف این کشورها نه تنها استفاده از ایزوگام به عنوان عایق است بلکه برای صرفه جویی در مصرف انرژی نیز آن را مدنظر دارند. به طور کلی بازار ایزوگام بر اساس جغرافیا به بخش‌های زیر تقسیم می شود:

  • قاره آسیا
  • قاره اقیانوسیه
  • ایالات متحده آمریکا
  • کانادا
  • مکزیک
  • فرانسه
  • اروپا

منبع: Marketwatch.com

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *