درباره اورابام

ایزوگام روف گاردن

وابستگی شدید روف گاردن به ایزوگام

روف گاردن مفهوم جدیدی نیست. باغ معلق بابل، که هزاران سال پیش ساخته شده است، یکی از این نمونه های معروف است. این نمایش سرسبزی در پشت بام چنان چشمگیر بود که به عنوان یکی از “عجایب هفتگانه جهان باستان”…

Pasargad

22 اکتبر 2020
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

روف گاردن مفهوم جدیدی نیست. باغ معلق بابل، که هزاران سال پیش ساخته شده است، یکی از این نمونه های معروف است. این نمایش سرسبزی در پشت بام چنان چشمگیر بود که به عنوان یکی از “عجایب هفتگانه جهان باستان” همراه با اهرام مصر و پارتنون در یونان شناخته می شد. در این نوشته می خواهیم به ایزوگام روف گاردن بپردازیم.

پاسارگاد عایق پارس – روف گاردن ها امروز می توانند به همان اندازه چشمگیر باشند و محبوبیت بیشتری پیدا کنند. به لطف مواد مدرن، نصب آنها آسان تر شده است. همراه با پیشرفته ترین فناوری نشت یابی و نسل جدید ایزوگام ها٬ مجموعه های با روف گاردن می توانند ده ها سال خدمات بدون دردسر را ارائه دهند.

نسل جدید روف گاردن ها را می توان بر روی طیف گسترده ای از سازه ها نصب کرد. تعداد کمی از آنها در بالای گاراژهای پارکینگ و تاسیسات صنعتی واقع شده اند و مناطق وسیعی را تحت پوشش خود قرار داده اند. برخی دیگر بر روی آپارتمان ها و اقامتگاه ها نصب می شوند تا فضایی برای استراحت، بازی یا پرورش سبزیجات فراهم کنند.

اکثریت قریب به اتفاق روف گاردن ها به دلایل عملی تری نصب می شوند. این سیستم ها یک راه حل اثبات شده برای رفع مشکلات شهری مانند مصرف انرژی، دود، اثر گرما و سایر موارد هستند.

شیکاگو اولین شهر در جهان بود که به صورت گسترده از روف گاردن و ایزوگام روف گاردن برای ساختمان های مسکونی استفاده نمود. پس از عملکرد مثبت و مشاهده بازخوردهای خوب٬ سایر نقاط دنیا نیز روی به این سبک جدید آوردند.

اما نکته حائز اهمیت در مورد روف گاردن ها ایزوگام بکار رفته برای عایق بندی آن می باشد. ایزوگام روف گاردن باید بسیار باکیفیت بوده و به درستی نصب شود. چرا که کمترین نشتی و درز می تواند خسارت جبران ناپذیری را برای کل ساختمان به همراه داشته باشد.

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *