درباره اورابام

ایزوگام

آیا ایزوگام کردن ساختمان های فلزی ضروری است؟

ممکن است ایزوگام کردن یک سازه فلزی غیرضروری به نظر برسد، زیرا فلز ذاتا ضد آب است. سازه های فلزی به طور معمول مقرون به صرفه، کم تعمیر، ساخت سریع و مقاوم در برابر هوا هستند. اما برخی از عوامل…

Pasargad

6 جولای 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

ممکن است ایزوگام کردن یک سازه فلزی غیرضروری به نظر برسد، زیرا فلز ذاتا ضد آب است. سازه های فلزی به طور معمول مقرون به صرفه، کم تعمیر، ساخت سریع و مقاوم در برابر هوا هستند. اما برخی از عوامل وجود دارد که بر یکپارچگی سازه ای و ضد آب بودن آنها تأثیر می گذارد.

پاسارگاد عایق پارس – از آنجا که یک سازه فلزی تمام روز را در زیر نور گرم آفتاب می پزد، لازم است برای دماهای بالا فرموله شوند. در سال های گذشته، پیمانکاران از زیراندازهای فلزی و دیوارهای کفپوش دار پوشیده شده ی سنتی و نیز ایزوگام سقف آن استفاده می کردند.

دیوید دلکوما، مدیر بازاریابی محصولات MFM Building Products، می گوید: آنچه پیمانکاران دریافته اند این است که غشای ضد آبی که در زیر کار قرار می دادند، برای زیر فلز نبوده است. نقطه نرم شدن بنا برای تحمل گرما کافی نبوده و در نتیجه با نشت ماستیک روی سطح ساختمان مواجه می شدند.

دلکوما می گوید از منظر ساختمان های فلزی، سقف و دیوارها جای نگرانی دارند. سقف فلزی باید دارای زیرانداز مخصوصی باشد زیرا گرمای زیادی را که وجود دارد باید تحمل کند.

این ها مستقیما روی سقف اعمال می شوند و به عنوان موانع هوا عمل می كنند، كه به تهویه مناسب برای دفع گرما بدون توجه به سطح نهایی سقف، اعم از فلز، كاشی، آسفالت یا زوناهای فلزی یا لرزش های چوبی نیاز دارند. برای فلز یا کاشی، یک زیرسازی با چسب باید بتواند در برابر دمای بالاتر از 230 درجه فارنهایت مقاومت کند.

زیراندازهای سقفی خود چسبنده دارای درجه حرارت بالا هستند. هم چنین در ساختمان هایی که با صفحات فلزی پوشیده شده اند دیوارهای کفپوش از فلز استفاده می شود. باز هم، مسئله تجمع گرما در زیر این سیستم ها است. باید تهویه مناسب داشته باشید و از درجه بندی غشا در 230 درجه فارنهایت یا بالاتر اطمینان حاصل کنید.

منبع: Waterproofmag

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *