درباره اورابام

ایزوگام

آیا می توان بر روی غشای موجود ایزوگام کرد؟

اگر در خانه خود منطقه ای مرطوب داشته باشید، مخصوصا کفپوش کاشی کاری شده یا دیوارهایی که نشانه هایی از نشت در اطراف آن دیده می شود، ممکن است این سوال را از خود بپرسید که آیا می توان بر…

Pasargad

11 آوریل 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

اگر در خانه خود منطقه ای مرطوب داشته باشید، مخصوصا کفپوش کاشی کاری شده یا دیوارهایی که نشانه هایی از نشت در اطراف آن دیده می شود، ممکن است این سوال را از خود بپرسید که آیا می توان بر روی آن را ایزوگام کرد.

پاسارگاد عایق پارس – اگر غشای ایزوگام آسیب ببیند، نشان دهنده آن است که به درستی اعمال نشده یا ممکن است کلا ایزوگام کردن آن ناحیه را فراموش کرده باشید. اما نگران نباشید! قبل از قطع امید، باید چند نکته را در نظر گرفت!

نصب محکم ایزوگام

به طور معمول ایزوگام فوق العاده با دوام است. با یک مهر و موم درست هیچ نقضی در ساختار آن رخ نمی دهد و به شما ضرر نمی رساند.

در بعضی مواقع، با صدمات گسترده یا خطرناک، می توان ایزوگام را تضعیف کرد، که منجر به نیازمندی آن به ترمیم می شود. به عنوان مثال، هنگام تعمیر نشتی دوش آب حمام، صاحبان خانه به طور معمول دو گزینه دارند. اولین مورد شامل برداشتن تمام کاشی های داخل حمام برای ترمیم غشای ایزوگام و جایگزینی کاشی های جدید است.

گزینه دوم در این سناریو تماس با متخصصان عایق های رطوبتی جهت دوغاب دهی مجدد و نصب مجدد کاشی های موجود برای جلوگیری از نشت بیشتر است.

زمان هزینه مجدد برای عایق بندی

هنگام شناسایی خرابی، اولین جایی که باید بررسی شود، سطحی است که نصب روی آن اعمال شده است. به دنبال این علائم رایج باشید:

  • سطوحی که به خوبی زیر سازی نشده باشند
  • مناطقی که باید صاف و مسطح باشند اما این گونه نیستند و برآمدگی دارند

وجود هر یک از این ناسازگاری ها یا پوسیدگی های موجود در سطح ممکن است از عملکرد صحیح غشا جلوگیری کند.

کدام روش ایزوگام برای ما مناسب است؟

انتخاب و نصب درست ایزوگام برای سطوح داخلی و خارجی نیازمند بررسی و اولیت بندی های مختلفی است که باید در نظر گرفت. شاید یکی از مهم ترین موارد شرایط آب و هوایی باشد که باید ایزوگام را بر اساس آن انتخاب نمود.

عایق بندی خانه یا محل کار شما می تواند یک کار پیچیده باشد. آن را به دست متخصصانی بسپارید که می دانند چه کاری انجام می دهند.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *