هر فضایی در خانه می تواند به بخشی مفیدی تبدیل شود. این موارد با ایزوگام مناسب شروع می شود

کورترین نقاط را هم ایزوگام کنید

خانه 8 وبلاگ 8 کورترین نقاط را هم ایزوگام کنید
ایزوگام مناسب

admin

۲۲ مهر, ۱۳۹۹
v
0 نظر ثبت شده است
bitumen | waterproofing | خرید ایزوگام | قیمت ایزوگام | قیمت روز ایزوگام | قیمت رول ایزوگام
۵/۵ - (۱ امتیاز)

با مراقبت و نگهداری مناسب، تقریباً هر فضایی در خانه می تواند به بخشی مفیدی تبدیل شود و حتی به جرات می توان گفت آن مکان می تواند بسیار دنج و دلپذیر شود. همه این موارد با ایزوگام مناسب شروع می شود.

پاسارگاد عایق پارس – راه های مختلفی وجود دارد که می توانیم از ورود آب به فضاهایی که در خانه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد جلوگیری کنیم. همراه با نظارت صحیح و کنترل کیفیت هوای ورودی و خروجی، به ایجاد فضاهای دنج در یک محیط سالم، قابل استفاده و دلپذیر از خانه کمک می کنیم.

سیستم های تخلیه یکی از برجسته ترین روش های ایزوگام کردن است و برای جلوگیری از بالا آمدن آب از کف طراحی شده است. سیستم های  تخلیه در صورت داشتن حجم زیاد آب ضروری هستند و در انتقال مقدار زیادی آب به چاه مخزن  می تواند بسیار کمک کننده باشد. داشتن یک پمپ اولیه قابل اعتماد و سیستم پشتیبان گیری بسیار مهم است، زیرا کل سیستم تخلیه به این پمپ ها وابسته خواهد بود. سیستم های مانیتورینگ مناسب بر روی این پمپ ها می توانند تا حدی اطمینان حاصل کنند که شما برای دور بعدی شرایط نامساعد جوی آماده هستید.

ترمیم ترک یکی دیگر از مشکلات رایجی است که ما در مورد مشکل نفوذ آب مشاهده می کنیم و به طور معمول امکان دارد که از داخل یا خارج این ترک ها ایجاد شوند. تعمیرات ترک باعث مراقبت و جلوگیری از نفوذ آبی می شود که از دیواره های شکاف عبور می کند، اما برای آبی که از زمین بیرون می آید هیچ کاری نمی کند. این مورد به طور معمول برای نشت های کوچک مناسب است و همچنین می تواند با جلوگیری از رطوبت به کنترل کیفیت هوا در خانه کمک کند.

اما پیش از انجام همه این موارد باید اطمینان داشته باشید که ایزوگامی که نصب کرده اید٬ به خوبی عمل کند. نصب ایزوگام مناسب می تواند مانع از رخ دادن موارد بالا شود.

منبع: Waterproofmag

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع ایزوگام و عایق‌های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ است

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

|