درباره اورابام

ایزوگام منزل

کدام مناطق خانه را باید ایزوگام کرد؟

وقتی صحبت از ایزوگام منزل به میان می آید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که مهم ترین مناطق برای جلوگیری از نفوذ کدامند؟ این یک سوال اساسی است که باید بپرسید و به آن پاسخ دهید زیرا…

Pasargad

17 فوریه 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

وقتی صحبت از ایزوگام منزل به میان می آید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که مهم ترین مناطق برای جلوگیری از نفوذ کدامند؟ این یک سوال اساسی است که باید بپرسید و به آن پاسخ دهید زیرا می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. از همه مهمتر، شما و خانواده تان را ایمن نگه می دارد.

پاسارگاد عایق پارس – در این مقاله، قصد داریم در مورد برخی از مناطق حیاتی خانه شما که باید ایزوگام (ایزوگام منزل) شوند صحبت کنیم.

بالکن

ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما بسیاری از افراد آن را نادیده می گیرند و بعداً مجبورند با حوادث گران یا خطرناک آن مقابله کنند. بالکن خانه ی شما، حتی اگر پوشیده باشد، در فضایی باز و در معرض عناصر مختلف به ویژه باران دارد. این قرار گرفتن در معرض مداوم می تواند مواد سازه ای را فرسوده کرده و باعث ایجاد صدمه ناشی از نفوذ آب گردد.

کوچکترین نفوذ آب می تواند گسترش یابد و باعث آسیب اساسی شود. هنگامی که این اتفاق افتاد، فقط زمان تعیین کننده است که کی فاجعه رخ خواهد داد.

ایزوگام منزل

پشت بام

یکی دیگر از مناطق پر خطر آسیب دیدن ناشی از نفوذ آب، سقف خانه است. باز هم، به دلیل این که در معرض باران و عناصر مختلف قرار دارد، در صورت نفوذ آب به سقف٬ خانه شما آسیب زیادی می بیند.

چه خانه شخصی داشته باشید و چه مجتمع مسکونی، اطمینان از ایمنی سقف ضروری است. بسیاری از ادعاهای بیمه از خسارت ناشی از نفوذ آب به درون سقف ناشی می شود. بنابراین باید این کار را به درستی انجام دهید تا یکی از این افراد نباشید.

ایزوگام منزل و حمام

حمام

در داخل خانه شما، حمام ممکن است محتمل ترین منطقه برای وقوع حادثه ناشی از آب باشد. در درون حمام و سرویس های بهداشتی وجود زهکشی مناسب بسیار مهم است. اما حتی با وجود فاضلاب، می توانید با ایزوگام کردن حمام، یک لایه محافظتی اضافی داشته باشید.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *