درباره اورابام

عایق رطوبتی

بهترین عایق رطوبتی برای محوطه استخر کدام است؟

با نزدیک شدن به ماه های تابستان، بسیاری از صاحب خانه ها به سوی آماده سازی باغ ها و محوطه های استخر با عایق رطوبتی برای تفریح خانوادگی در زیر نور آفتاب می روند. پاسارگاد عایق پارس – شاید شما…

Pasargad

13 نوامبر 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

با نزدیک شدن به ماه های تابستان، بسیاری از صاحب خانه ها به سوی آماده سازی باغ ها و محوطه های استخر با عایق رطوبتی برای تفریح خانوادگی در زیر نور آفتاب می روند.

پاسارگاد عایق پارس – شاید شما هم بالاخره تصمیم گرفته باشید که امسال سالی است که در ملک خود استخر بسازید و یا به دنبال ارتقای منطقه استخر فعلی خود هستید. بسیاری از صاحبان استخر فراموش می کنند که استخر تنها چیزی نیست که باید ضد آب باشد.

سطح اطراف استخر می تواند ایمنی طولانی مدت و نگهداری عمومی استخر را تحت تاثیر قرار دهد. منطقه ی مرطوب استخر برای حفظ سطح خوبی از ایمنی و تجربه نیاز به ضد آب مناسب و با کیفیت دارد.

غشاهای ورقی برای عایق رطوبتی مناطق مرطوب

غشای ورقی (ایزوگام) یک روش انتخابی برای عایق رطوبتی کف به شمار می رود. غشاهای ورقه ای را می توان با استفاده از چسب یا با شعله زدن به زیر آن ها روی سطح نصب کرد. این ماده مستحکم و سنگین است و می تواند برای مدت طولانی دوام بیاورد.

غشاهای مایع برای عایق رطوبتی مناطق مرطوب

غشاهای مایع خود چسب هستند و یک لایه ضد آب مداوم بدون نیاز به اتصال ایجاد می کنند. آن ها یک پوشش انعطاف پذیر برای مناطق دشوار ارائه می دهند از جمله:

• بالکن
• استخر های شنا
• سقف های مسطح

ما چگونه می توانیم کمک تان کنیم؟

ما از تخصص خود برای تولید بهترین عایق های رطوبتی با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در صنعت استفاده می کنیم. فرآیندهای کاربردی ما تضمین شده هستند و کاملا رقابتی می باشند. این خدمات را تضمین می کنیم تا اطمینان حاصل شود مناطقی که در ساختمان در معرض دید نیستند هم محافظت می شوند. مطمئن هستیم که محصولات ما انتظارات شما را برآورده خواهد کرد.

منبع: titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

6 دیدگاه ها

 1. Like

  پاسخ
  • Tnx

   پاسخ
 2. ممنون از مطالب مفيدتون

  پاسخ
  • سپاس از همراهی شما

   پاسخ
 3. بسیار عالی موفق باشید

  پاسخ
  • سپاس

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *