چرا بالکن خانه شما به ایزوگام مناسب نیاز دارد - پاسارگاد عایق پارس

چرا بالکن خانه شما به ایزوگام مناسب نیاز دارد

ایزوگام مناسب

admin

۲۷ اسفند, ۱۳۹۹
v
2 نظر ثبت شده است
ایزوگام | پاسارگاد عایق پارس | خرید ایزوگام | قیمت ایزوگام | کارخانه ایزوگام | نمایندگی ایزوگام | نمایندگی کارخانه ایزوگام

جدای از اسکلت ساختمان، سازه های بالکن هم باید محکم باشند، به خصوص اگر در یک ساختمان آپارتمانی یا دفاتر بلندمرتبه قرار گرفته باشند. یکی از بهترین راه ها برای ایمن سازی آنها اطمینان از ضدآب بودن (ایزوگام مناسب) و کاهش حساسیت آن به عناصر مختلف است.

پاسارگاد عایق پارس – ضد آب بودن (داشتن ایزوگام مناسب) یک بالکن باعث تقویت چشمگیر ساختار آن می شود. در ادامه دلایل کافی برای اینکه چرا باید بالکن های ساختمان را ایزوگام کنید خواهید خواند.

اهمیت ایزوگام بالکن

وقتی صحبت از ایزوگام می شود، به طور کلی به حمام و اتاق هایی فکر می کنیم که بیشتر در معرض آب هستند. اما در واقع یکی از رایج ترین نقاط خرابی بالکن ها هستند که با قرار گرفتن در معرض عناصر مختلف – به ویژه آب – با آن روبرو می شویم.

صدمات ناشی از آب می تواند بسیار مضر باشد و رفع آن معمولاً هزینه زیادی دارد، بنابراین در مرحله اول سعی در جلوگیری از بروز این مشکل ضروری است. به همین دلیل باید در همان ابتدا نسبت به ایزوگام کردن بالکن اقدام نمود.

چه کار باید انجام دهیم

ایمنی شما و هرکسی که از بالکن استفاده می کند در صورت آسیب دیدن آن، در معرض خطر است. بنابراین ریسک نکنید و از ضد آب بودن بالکن خود (ایزوگام مناسب) اطمینان حاصل کنید.

اگر متوجه شدید که پایه بالکن شما کمی فرسوده است، انجام اقدامات لازم بسیار حیاتی است. حتی اگر در مورد ضد آب بودن بالکن خود هم شک دارید، لازم است با برخی از ماهرترین نصابان ایزوگام مشورت کنید تا بتوانید آرامش خاطر لازم را در این مورد بدست آورید.

اطمینان از اینکه بالکن در وضعیت ایمنی خوبی قرار دارد باید از اولویت های اصلی شما باشد، بنابراین می توانید از بدترین حالت در هم شکستن و پرداخت هزینه های اضافی آن جلوگیری کنید.

منبع: Titanwaterproofing

۲ دیدگاه ها

 1. hasti

  مرسی بابت مطالب ارزشمندتون

  پاسخ
  • admin

   ممنون از همراهی شما

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسارگاد عایق پارس

تولید کننده انواع عایق های رطوبتی

کلیه حقوق برای پاسارگاد عایق پارس محفوظ می باشد

Developed By PasargadAyeghPars IT Team

با شماره 09121125649 تماس بگیرید
این را به اشتراک بگذارید