درباره اورابام

ایزوگام مناسب

چرا بالکن خانه شما به ایزوگام مناسب نیاز دارد

جدای از اسکلت ساختمان، سازه های بالکن هم باید محکم باشند، به خصوص اگر در یک ساختمان آپارتمانی یا دفاتر بلندمرتبه قرار گرفته باشند. یکی از بهترین راه ها برای ایمن سازی آنها اطمینان از ضدآب بودن (ایزوگام مناسب) و…

Pasargad

17 مارس 2021
خبرهای مربوط به ایزوگام وقیر

اخبار ایزوگام و قیر

جدای از اسکلت ساختمان، سازه های بالکن هم باید محکم باشند، به خصوص اگر در یک ساختمان آپارتمانی یا دفاتر بلندمرتبه قرار گرفته باشند. یکی از بهترین راه ها برای ایمن سازی آنها اطمینان از ضدآب بودن (ایزوگام مناسب) و کاهش حساسیت آن به عناصر مختلف است.

پاسارگاد عایق پارس – ضد آب بودن (داشتن ایزوگام مناسب) یک بالکن باعث تقویت چشمگیر ساختار آن می شود. در ادامه دلایل کافی برای اینکه چرا باید بالکن های ساختمان را ایزوگام کنید خواهید خواند.

اهمیت ایزوگام بالکن

وقتی صحبت از ایزوگام می شود، به طور کلی به حمام و اتاق هایی فکر می کنیم که بیشتر در معرض آب هستند. اما در واقع یکی از رایج ترین نقاط خرابی بالکن ها هستند که با قرار گرفتن در معرض عناصر مختلف – به ویژه آب – با آن روبرو می شویم.

صدمات ناشی از آب می تواند بسیار مضر باشد و رفع آن معمولاً هزینه زیادی دارد، بنابراین در مرحله اول سعی در جلوگیری از بروز این مشکل ضروری است. به همین دلیل باید در همان ابتدا نسبت به ایزوگام کردن بالکن اقدام نمود.

چه کار باید انجام دهیم

ایمنی شما و هرکسی که از بالکن استفاده می کند در صورت آسیب دیدن آن، در معرض خطر است. بنابراین ریسک نکنید و از ضد آب بودن بالکن خود (ایزوگام مناسب) اطمینان حاصل کنید.

اگر متوجه شدید که پایه بالکن شما کمی فرسوده است، انجام اقدامات لازم بسیار حیاتی است. حتی اگر در مورد ضد آب بودن بالکن خود هم شک دارید، لازم است با برخی از ماهرترین نصابان ایزوگام مشورت کنید تا بتوانید آرامش خاطر لازم را در این مورد بدست آورید.

اطمینان از اینکه بالکن در وضعیت ایمنی خوبی قرار دارد باید از اولویت های اصلی شما باشد، بنابراین می توانید از بدترین حالت در هم شکستن و پرداخت هزینه های اضافی آن جلوگیری کنید.

منبع: Titanwaterproofing

مطالب مرتبط

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

پیش‌بینی قیمت جهانی قیر در سال ۱۴۰۲: تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پاسارگاد عایق پارس

در این مقاله، به بررسی تحولات جدید در صنعت ایزوگام و قیر پرداخته و پیش‌بینی قیمت قیر تا پایان سال میلادی را ارائه می‌دهیم. این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های جدید از پلاتز، فوب خلیج فارس، و شرکت ملی نفت ایران است.

2 دیدگاه ها

  1. مرسی بابت مطالب ارزشمندتون

    پاسخ
    • ممنون از همراهی شما

      پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *